| Type | Het bladbroodje die van het metaaldakwerk machine vormen |
|---|---|
| Geschikte Markt | Midden-Oosten |
| Gebruik | dak en muur |
| Power | 4+4kw |
| spanning | 380V of aangepast |
| Capaciteit | 18m/min |
|---|---|
| levensduur | 30years |
| Garantie | technisch voor het gehele leven |
| Type | het broodje die van het dakwerkblad machine vormen |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |
| Materiaal | PPGI-GI |
|---|---|
| Capaciteit | 20 m/min |
| Gewicht van de machine | 8.7 |
| Rollen | 45# staal |
| Type | Vervaardiging voor de vervaardiging van de volgende soorten machines: |
| Type | het broodje die van het dakwerkblad machine vormen |
|---|---|
| Gebruik | dak |
| Dikte | 0.30.6mm |
| Garantie | 1 jaar |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |
| Type | Broodje die Machine vormen |
|---|---|
| Rollen | 11 |
| Rolmateriaal | No.45 Staal |
| Garantie | 12 maand |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, de computerbesturingsdoos is verpakt in een kartonnen doos |
| Materiaal | PPGI-GI |
|---|---|
| Capaciteit | 20m/min |
| Machinegewicht | 4.5T |
| Rollen | 45# staal |
| Type | het 0.15mm0.4mm Gegalvaniseerde Broodje dat van het Staal Automatische Dak Machine/Dakbladbroodje vo |
| Kleur | Blauw |
|---|---|
| Type | Automatisch |
| Controlesysteem | PLC Controle |
| Scherpe methode | hydraulische besnoeiing |
| het werk snelheid | 15m/min |
| Materiaaltype | PPGI/GI |
|---|---|
| Materiaaldikte | 0.81.2mm |
| Materiaalbreedte | 1220 mm |
| Rollerstations | 27 stations |
| Materiaal van de rol en de as | 45# Verdoofing en plating van staal |
| Type | Dakcomité Broodje die Machine met Hydraulisch Knipsel vormen |
|---|---|
| Rollen | 20 |
| Rolmateriaal | No.45 staal |
| Garantie | 12 maand |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |
| Type | Machine voor het vormen van dakplaten |
|---|---|
| Gebruik | Dak en muur |
| Dikte | 0.3-0.8 mm |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |
| Levertijd | 30 dagen |