| Naam | het laten vallen van water die 380v-de plooiende machine van het dakblad overspannen |
|---|---|
| Sleutelwoord | De Plooiende Machine van het dakblad |
| Levering | 380V |
| Kleur | blauw |
| Controlesysteem | PLC |
| Kracht | 4+4KW |
|---|---|
| Structuur | Tribunetype |
| Snelheid van vorming | 10 m/min |
| Rollen | 3 stations |
| De Diameter van de rolschacht | 80 mm |
| Kracht | 4+4KW |
|---|---|
| Structuur | Tribunetype |
| Snelheid van vorming | 10 m/min |
| Rollen | 3 stations |
| De Diameter van de rolschacht | 80 mm |
| Kracht | 4+4KW |
|---|---|
| Structuur | Tribunetype |
| Snelheid van vorming | 10 m/min |
| Rollen | 3 stations |
| De Diameter van de rolschacht | 80 mm |
| Materiaal | PPIG IG Aluminium |
|---|---|
| Dikte | 0.3-0.6 mm |
| Versnelling | 10 m/min |
| Kleur | Blauw |
| breedte | 1220 mm |
| Materiaal | PPGI-GI |
|---|---|
| Capaciteit | 2-10m/min |
| Gewicht van de machine | 3.1T |
| Rollen | 45# staal |
| Type | broodje die machine vormen |
| Materiaal | PPGI-GI |
|---|---|
| Capaciteit | 2-10m/min |
| Machinegewicht | 3.1T |
| Rollen | 45# staal |
| Type | Rolvormmachine |
| Materiaal | PPGI-GI |
|---|---|
| Capaciteit | 2-10m/min |
| Machinegewicht | 3.1T |
| Rollen | 45# staal |
| Type | broodje die machine vormen |
| Materiaal | PPGI/GI |
|---|---|
| Snelheid | max 15m/min |
| Machinegewicht | 3.1T |
| rollen | 45# staal |
| Garantie | 12 maand |
| Materiaal | PPGigi |
|---|---|
| Capaciteit | 2-10m/min |
| Machinegewicht | 3.1T |
| rollen | 45# staal |
| Type | Rolvormmachine |