Technische parameters:
| Productattribuut | Waarde |
| Productnaam | met een diameter van niet meer dan 50 mm |
| Schacht | 45# staal |
| Kracht | 4 kW |
| Structuur | Standtype |
| Hoofdrolmateriaal | CR12 |
| Snelheid van vorming | 10 m/min |
| Spanning | 380V/50Hz/3fase |
| met een breedte van niet meer dan 15 mm | 3 Stations |
| Rollaschaaldiameter | 80 mm |
| Bladmateriaal | Cr12 |
| Productsoort | Rollenvormende machine, zijdelingse profielmachine voor scheepvaartcontainers |
![]()
![]()
![]()
Betalingsvoorwaarden