| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt het controlebord ingepakt door kartondoos. |
|---|---|
| Levertijd | 60days na ontvang goedgekeurde storting. |
| Betalingscondities | 30% storting door TT vooraf, het saldo dat vóór levering moet worden betaald. |
| Levering vermogen | 20Set/Month |
| Plaats van herkomst | GEMAAKT IN CHINA |
| Materiaal | PPIG IG Aluminium |
|---|---|
| Dikte | 0.30.6mm |
| Versnelling | 15m/min |
| Kleur | Blauw |
| Breedte | 1220 mm |
| Materiaaltype | PPGI/GI |
|---|---|
| Materiaaldikte | 0.3-0.6 mm |
| Materiaalbreedte | 1220 mm |
| Rollerstations | 26 stations |
| Materiaal van de rol en de as | 45# Verdoofing en plating van staal |
| broodjesmateriaal | 45# hoogwaardig Staal |
|---|---|
| Type | het verglaasde blad van het tegeldak |
| Controlesysteem | PLC controle |
| Grondstoffendikte | 0.30.8mm |
| Manier van Aandrijving | 1,2 duim enige keten |
| Materiaaltype | PPGI/GI |
|---|---|
| Materiaaldikte | 0.3-0.6 mm |
| Materiaalbreedte | 1250 mm |
| Rollerstations | 15 stations |
| Materiaal van de rol en de as | 45# Verdoofing en plating van staal |
| Type | Het verglaasde Broodje dat van de Daktegel Machine vormt |
|---|---|
| Dikte | 0.30.6mm |
| Snelheid | 2m/min |
| Geschikt Materiaal | gi/ppgi/aluminum |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos. |
| Materiaaltype | PPGI/GI |
|---|---|
| Materiaaldikte | 0.3-0.6 mm |
| Materiaalbreedte | 1220 mm |
| Rollers | 15 stations |
| Materiaal van de rol en de as | 45# Verdoofing en plating van staal |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, de computer bedieningsdoos is verpakt door kartonnen doos. |
|---|---|
| Levertijd | 30 dagen |
| Betalingscondities | L/C,T/T |
| Levering vermogen | 20 sets / Maand |
| Plaats van herkomst | Botou Hebei China |
| kleur | blauw |
|---|---|
| type | automatisch |
| controlesysteem | PLC controle |
| scherpe methode | hydraulisch knipsel |
| voltage | 380V, 50Hz, fase 3 |
| Type | koudwalsen vormen |
|---|---|
| Materiaal | Staal |
| Capaciteit | 8-10m/min |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt het controlebord ingepakt door kartondoos. |
| Levertijd | 60days na ontvang goedgekeurde storting. |