| Parameter | Specificatie |
|---|---|
| Materiaalsoort | PPGI/GI |
| Dikte | 0.3-0.6mm |
| Breedte | 1000mm |
| Rolstations | Boven: 11 Stations; Beneden: 12 Stations |
| Roller & As Materiaal | 45# Staal Harding en Beplating |
| Diameter van As | Φ70mm |
| Snijder Materiaal | CR12 |
| Aandrijftype | Kettingaandrijving |
| Snelheid | 15m/min |
| Totaal Vermogen | 5.5+5.5KW |
| Voltage | 380V 50Hz 3Fasen (kan worden aangepast) |
|
5T Handmatige Ontroller
|
Dit deel wordt gebruikt om de spoel te ondersteunen en de spoel op een roterende manier te maken.
|
|
Invoertafel & Voorsnijder
|
Leidt de spoel naar de juiste positie en stuurt deze naar het rolvormgedeelte. Inclusief een handmatige snijinrichting voor gemakkelijk voorsnijden bij het wisselen van kleur of dikte. |
|
As & Roller
|
Materiaal is 45# Staal Harding en Beplating. De bewerkte rollen zijn glad, hard en roesten niet. Zal geen krassen achterlaten op de plaat tijdens het werken. |
|
Hydraulische Pompstation
|
Drijft de snijder aan om snijwerkzaamheden te starten. De hydraulische tank gebruikt 46# hydraulische olie. Uitgerust met koelventilator voor interne circulatiekoeling om ervoor te zorgen dat het oliepomstation niet wordt beïnvloed door hoge olietemperatuur tijdens het werken. Solenoïdeklep merk: Huade |
|
Touchscreen Bedieningskast
|
De bedieningskast heeft twee modi: automatisch en handmatig. De eenheidslengte van de beoogde plaat en de hoeveelheid kunnen in het touchscreen worden ingesteld. Het systeem is eenvoudig en gemakkelijk te bedienen. Elektrische Component Merken:
|
|
Persgedeelte & Snijder
|
Het materiaal van het mes is CR12. Met hoge sterkte, betere hardbaarheid en goede slijtvastheid. |
|
Uitvoertafel
|
Dit deel wordt gebruikt om de gevormde producten te verzamelen. De beugel is uitgerust met rollen om het doorsturen van producten te vergemakkelijken zonder krassen. |
| Onderdeel | Hoeveelheid |
|---|---|
| Kettingen | 2 Sets |
| Solenoïdeklep | 1 Set |
| Eindschakelaar | 2 Sets |
| Open-End Sleutels | 2 Sets |
| Inbussleutels | 2 Sets |
| Teller | 1 Set |
| Sleutel | 2 Sets |
| Oliekeerringen | 1 Set |