Werksnelheid: 8-10 m/min
Dubbellaagse rolvormmachine die beperkte terreingebieden in twee secties kan vormen met snelle producttransformatie. Deze betaalbare oplossing combineert twee modellen in één unit, waardoor de plaatvervangingstijd wordt verkort en de uitvoersnelheid wordt verhoogd.
| Parameter | Specificatie |
|---|---|
| Materiaaltype | PPGI/GI |
| Dikte | 0,3-0,6 mm |
| Breedte | 1250 mm |
| Rolstations | Bovenste: 15 stations; Omlaag: 15 stations |
| Rol- en asmateriaal | 45 # staal blussen en plateren |
| Diameter van schacht | Φ70mm |
| Snijmateriaal | CR12 |
| Aandrijvingstype | Kettingaandrijving |
| Snelheid | 15m/min |
| Totaal vermogen | 5,5+5,5 kW |
| Spanning | 380V 50Hz 3 fasen (kan worden aangepast) |
| Onderdeel | Beschrijving en specificaties |
|---|---|
| 5T handmatige decoiler |
|
| Voertafel en voorsnijder |
|
| As en rol |
|
| Hydraulisch pompstation |
|
| Bedieningskast met touchscreen |
|
| Perssectie en snijder |
|
| Uitvoertabel | Verzamelt gevormde producten. Uitgerust met rollen om het doorsturen van producten te vergemakkelijken zonder krassen. |
| Deel | Hoeveelheid |
|---|---|
| Ketens | 2 sets |
| Magneetventiel | 1 Instellen |
| Reisschakelaar | 2 sets |
| Steeksleutels | 2 sets |
| Inbussleutel | 2 sets |
| Balie | 1 Instellen |
| Moersleutel | 2 sets |
| Oliekeerringen | 1 Instellen |