| Gebruik | Vloerdek |
|---|---|
| Dikte | 1,2 mm |
| Gewicht | 28T |
| Garantie | 1 jaar |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |
| Type | Gegalvaniseerd Vloerdek |
|---|---|
| Breedte | 1219 mm |
| Rollen | 26 rijen |
| Uitgevoerd | Mexico |
| de kleur van de machine | blauw en sinaasappel |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos. |
|---|---|
| Levertijd | 30 dagen |
| Betalingscondities | 30% storting door T/T vooraf en 70%-saldo na inspectiebevestiging vóór verzending. |
| Levering vermogen | 20 sets / Maand |
| Plaats van herkomst | Botou Hebei China |
| Snijtype | hydraulisch snijden |
|---|---|
| scherpe lengtetolerantie | ± 1mm |
| Motor | 11+11+5,5 kW |
| Type | Het Broodje die van het vloerdek Machine vormen |
| Snelheid | 8-12m/min |
| Machinekleur | blauwe |
|---|---|
| materiële breedte | gegalvaniseerde 1500mm |
| Machine Type | Vloer dek rolvormen machine |
| Machinestijl | De Stijl van Duitsland |
| hoeveel rol | 28 rollen |
| Materiaal | PPGI-GI |
|---|---|
| Capaciteit | 810m/min |
| Machinegewicht | 22T |
| Rollen | 45# staal |
| Type | rolvormen machine |
| Materiaal | PPGI-GI |
|---|---|
| Capaciteit | 810m/min |
| Machinegewicht | 22T |
| Rollen | 45# staal |
| Type | rolvormen machine |
| kleur | blauwe |
|---|---|
| Type | Automatische |
| Control System | PLC controle |
| Snijsysteem | Hydraulische Cut |
| Per maand | 20 reeksen |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |
|---|---|
| Levertijd | 30 dagen |
| Betalingscondities | 30% storting door T/T vooraf en 70% saldo na inspectiebevestiging vóór verzending |
| Levering vermogen | 20 sets / Maand |
| Plaats van herkomst | Botou Hebei China |
| Dikte | 1.5mm |
|---|---|
| Breedte | 1500mm |
| Garantie | 12 maanden |
| De dienst | hele leven |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |