| Type | Regenwaterstaal Down Pipe Roll -vormmachine |
|---|---|
| Materiaal | DX52/DX53 |
| Breedte | 333mm |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos. |
| Levertijd | 30 dagen |
| Type | Downspout vormmachine |
|---|---|
| Materiële Dikte | 0.30.6mm |
| Diameter van | 100 mm |
| snijden | Vlieg-zaag Knipsel |
| macht | 4+4kw |
| Materiaal | DX51 |
|---|---|
| Dikte | 0,4-0,5 mm |
| Diameter | 100 mm |
| Kracht | 5.5+5.5KW |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |
| Kleur | blauw |
|---|---|
| Type | Automatisch |
| Controlesysteem | Plc-controle |
| Snijmethode | Hydraulische |
| Spanning | 380v, 50HZ, Fase 3 |
| Type | downspout Broodje die Machine vormen |
|---|---|
| Dikte | 0.3-0.6 mm |
| Diameter | 100mm of Aangepast |
| Stroom | 5.5+5.5KW |
| Capaciteit | 10 m/min |
| Type | downspout Broodje die Machine vormen |
|---|---|
| Dikte | 0.3-0.6 mm |
| Diameter | 100mm of Aangepast |
| Snijden | Hydraulische |
| Kracht | 7.5+5.5KW |
| Type | Square |
|---|---|
| Materiaal | 333mm |
| Dikte | 0.40.5mm |
| Snelheid | 810m/min |
| Garantie | 1 jaar |
| Diameter | 100MM |
|---|---|
| Dikte | 0.40.6mm |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |
| Levertijd | 30 dagen |
| Betalingscondities | 30% storting door T/T vooraf en 70% saldo na inspectiebevestiging vóór verzending |
| Materiaal | DX51 |
|---|---|
| Dikte | 0.4-0.6mm |
| Capaciteit | 10m/min |
| Type | Square |
| Garantie | 1 jaar |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |
|---|---|
| Levertijd | 30 dagen |
| Betalingscondities | 30% storting door T/T vooraf en 70% saldo na inspectiebevestiging vóór verzending |
| Levering vermogen | 20 sets / Maand |
| Plaats van herkomst | Botou Hebei China |