| Hydraulische postmacht | 5.5 kW |
|---|---|
| Machina dimensie | 11.8mx0.78mx1.2m |
| Basiskader | 350H staal |
| Materiaaldikte | 0.450.6mm |
| Motorvermogen | 5.5 kW |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |
|---|---|
| Levertijd | 30 dagen |
| Betalingscondities | 30% storting door T/T vooraf en 70% saldo na inspectiebevestiging vóór verzending |
| Levering vermogen | 20 sets / Maand |
| Plaats van herkomst | Botou Hebei China |
| Kenmerken | Innovatief ontwerpen van afvoerapparatuur |
|---|---|
| Materiaaldikte | 0.450.6mm |
| Motorvermogen | 5.5 kW |
| Basiskader | 350H staal |
| Containerbehoefte | 1x40GP |
| Type | Downspout vormmachine |
|---|---|
| Materiële Dikte | 0.30.6mm |
| Diameter van | 100 mm |
| snijden | Vlieg-zaag Knipsel |
| macht | 4+4kw |
| Type | downspout Broodje die Machine vormen |
|---|---|
| Dikte | 0.3-0.6 mm |
| Diameter | 100mm of Aangepast |
| Snijden | Hydraulische |
| Kracht | 7.5+5.5KW |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |
|---|---|
| Levertijd | 30 dagen |
| Betalingscondities | 30% storting door T/T vooraf en 70% saldo na inspectiebevestiging vóór verzending |
| Levering vermogen | 20 sets / Maand |
| Plaats van herkomst | Botou Hebei China |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |
|---|---|
| Levertijd | 30 dagen |
| Betalingscondities | 30% storting door T/T vooraf en 70% saldo na inspectiebevestiging vóór verzending |
| Levering vermogen | 20 sets / Maand |
| Plaats van herkomst | Botou Hebei China |
| Materiaal | DX51 |
|---|---|
| Dikte | 0,4-0,5 mm |
| Diameter | 100 mm |
| Kracht | 5.5+5.5KW |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |
|---|---|
| Levertijd | 30 dagen |
| Betalingscondities | 30% storting door T/T vooraf en 70% saldo na inspectiebevestiging vóór verzending |
| Levering vermogen | 20 sets / Maand |
| Plaats van herkomst | Botou Hebei China |
| Materiaal | PPIG IG Aluminium |
|---|---|
| Dikte | 0.30.6mm |
| Versnelling | 15m/min |
| Kleur | Blauw |
| Breedte | 333mm |