| Capaciteit | 18m/min |
|---|---|
| levensduur | 30years |
| Garantie | technisch voor het gehele leven |
| Type | het broodje die van het dakwerkblad machine vormen |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |
| Type | Trapezoïdaal Profielbroodje die Machine vormen |
|---|---|
| Geschikte Markt | Azië |
| Gebruik | dak en muur |
| Power | 4+4kw |
| spanning | 380V of aangepast |
| Type | golfblad dat machine maakt |
|---|---|
| Geschikte Markt | Azië |
| Gebruik | dak en muur |
| Power | 4+4kw |
| spanning | 380V of aangepast |
| Materiaal | PPGI-GI |
|---|---|
| Capaciteit | 20m/min |
| Machinegewicht | 3.5T |
| Rollen | 45# staal |
| Type | Rolvormmachine |
| Type | Het Bladbroodje die van het trapezoïdedak Machine vormen |
|---|---|
| Rollen | 13 |
| Rolmateriaal | No.45 staal |
| Garantie | 12 maand |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |
| Materiaal | PPGI-GI |
|---|---|
| Capaciteit | 20m/min |
| Machinegewicht | 4.5T |
| Rollen | 45# staal |
| Type | Het Bladbroodje die van het staaldakwerk Machine vormen |
| Type | 0.4 - 0.8mm het Comité van de Diktemuur Broodje die Machine voor Tuin, Hotel vormen |
|---|---|
| Gebruik | Wand |
| Machinemacht | 4+4kw |
| Snelheid | 1520m/min |
| werknemer | 1-2only |
| Materiaal | PPGI-GI |
|---|---|
| Capaciteit | 20m/min |
| Machinegewicht | 4.5T |
| Rollen | 45# staal |
| Type | het 0.15mm0.4mm Gegalvaniseerde Broodje dat van het Staal Automatische Dak Machine/Dakbladbroodje vo |
| Material Type | PPGI/GI |
|---|---|
| Material Thickness | 0.3-0.6mm |
| Material Width | 1200mm |
| Roller Stations | 11Stations |
| Roller & Shaft Material | 45# Steel Quenching and Plating |
| Materiaaltype | PPGI/GI |
|---|---|
| Materiaal dikte | 0,3-0,6 mm |
| Materiaal breedte | 1000 mm |
| Rolstations | Bovenste: 11 stations; Omlaag: 12 stations |
| Rol- en asmateriaal | 45 # staal blussen en plateren |