1: Productbeschrijving:
Machines voor het rollen van metalen dakpanelen met dubbele laag
Toepassing:
Agricultural Warehouses l Garages l Sheds l Hygienic Greenhouses l Sun housesl Pool enclosures l Parksl Porches l Verandas l Sun decks cladding l Chemical & pharmaceutical plants l Livestock structures l Walkway coverings l DIY (Do-It-Yourself) jobs.
De details informatie van dubbele laag metalen dakpaneel rolvormende machine
| Materiaal van de as | 45# staal met geharmoniseerd, asdiameter 70 mm |
| Materiaal voor rollen | 45# staal met verchrooming |
| Rollestation | 11+12 stands of als je dat nodig hebt |
| Snelheid van vorming | 15-20 m/min |
| Hoofdmotorvermogen | 4+4kw |
| Hoofdframe | 350 mm H staal |
| Chroomgeplatte roloppervlak | 0.05 mm |
| Spanning | 380v 50hz driefasig |