| Geschikt materiaal | GI PPGI |
|---|---|
| Snelheid | 45m/min |
| Gewicht | 2.5T |
| rollen | Cr12 |
| Type | Stud&Track |
| Geschikt materiaal | GI PPGI |
|---|---|
| Capaciteit | 45m/min |
| Gewicht | 2.5T |
| Rollen materiaal | Cr12 |
| Sollicitatie | drywall systeem |
| Gebruik | Nagel en spoor |
|---|---|
| Type | Wals het vormen van machine koud |
| Dikte | 0.51mm |
| Capaciteit | 45m/min |
| Macht | 5.5+3kw |
| Dikte | 0.30.6mm |
|---|---|
| Materiaal | Staalrol |
| Rolposten | 10 posten |
| Scherp type | hydraulisch knipsel |
| Grootte | 4.9m*1.2m*1.5m |
| Scherpe lengte | Verstelbaar |
|---|---|
| Rolposten | 10-13 stations |
| Schachtmateriaal | 45# staal |
| Materiaal van de rol | 45# staal |
| Gewicht | 2.8T |
| Schachtmateriaal | 45# staal |
|---|---|
| Rolposten | 10-13 stations |
| Het vormen van snelheid | 0-35m/min |
| Controlesysteem | PLC's |
| Gewicht | 2.8T |
| Transmissie | Versnellingsband |
|---|---|
| Dikte | 0.30.6mm |
| Rolposten | 10 posten |
| Schachtmateriaal | 45# staal |
| Naam van het product | Gipsbaken 6 en Gipsbaken 10 rolvormende machine |
| Gebruik | nagel en spoor |
|---|---|
| capaciteit | 15-45m/min |
| eigenschap | einde niet knipsel |
| aandrijving | lager |
| dikte | 0.30.6mm |
| Gebruik | nagel en spoor |
|---|---|
| capaciteit | 15-25m/min |
| eigenschap | einde niet knipsel |
| aandrijving | lager |
| dikte | 0.30.6mm |
| Decoilertype | Manueel |
|---|---|
| Schacht & Rol | 45 # staal |
| controle systeem | PLC-besturing |
| Snijder | Cr12 |
| Outputlijst | 2Units |