| Materiaal | GI |
|---|---|
| Dikte | 1.5mm |
| Garantie | 1 jaar |
| Naam | 1.5mm het kaderbroodje die van de staaldeur machine vormen |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos. |
| Tolerantie | +- 1,5 mm |
|---|---|
| Productiviteit | 15 m/min |
| Scherp Blad | CR12 vormstaal met Gedoofde Behandeling |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Diameter van de rol | 70 mm |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos. |
|---|---|
| Levertijd | 30days |
| Betalingscondities | 30% storting door T/T vooraf en 70%-saldo na inspectiebevestiging vóór verzending. |
| Levering vermogen | 20 reeksen/maand |
| Plaats van herkomst | Botou Hebei China |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |
|---|---|
| Levertijd | 30 dagen |
| Betalingscondities | 30% storting door T/T vooraf en 70% saldo na inspectiebevestiging vóór verzending |
| Levering vermogen | 20 sets / Maand |
| Plaats van herkomst | Botou Hebei China |
| Materiaal | PPIG IG Aluminium |
|---|---|
| Dikte | 1.6-2 mm |
| Versnelling | 10 m/min |
| Kleur | Blauw |
| Breedte | 1220 mm |
| Diameter van de rol | 70 mm |
|---|---|
| Hydraulische kracht | 4 kW |
| werkingssnelheid | Ongeveer 15 meter per minuut. |
| Kenmerken | Hoge efficiëntie |
| Scherp Blad | CR12 vormstaal met Gedoofde Behandeling |
| Type | Automatische |
|---|---|
| Control System | PLC controle |
| Scherpe Methode | het knipsel van de vliegzaag |
| Snelheid | 810m/min |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |
| kleur | blauwe |
|---|---|
| Type | Automatische |
| Control System | PLC controle |
| Scherpe Methode | Hydraulisch knipsel |
| Per maand | 30 reeksen |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |
|---|---|
| Levertijd | 30 dagen |
| Betalingscondities | 30% storting door T/T vooraf en 70% saldo na inspectiebevestiging vóór verzending |
| Levering vermogen | 20 sets / Maand |
| Plaats van herkomst | Botou Hebei China |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |
|---|---|
| Levertijd | 30 dagen |
| Betalingscondities | 30% storting door T/T vooraf en 70% saldo na inspectiebevestiging vóór verzending |
| Levering vermogen | 20 sets / Maand |
| Plaats van herkomst | Botou Hebei China |