| Type | Het Broodje die van het vloerdek Machine vormen |
|---|---|
| Snijtype | hydraulisch snijden |
| Versnelling | 8-12m/min |
| Motor | 11+11+5,5 kW |
| HS-code | 8455221000 |
| scherpe lengtetolerantie | ± 1mm |
|---|---|
| Effectieve breedte | 1220/1225/1250 mm |
| Frame | Gelast met 400 mm H-balkstaal |
| Motor | 11+11+5,5 kW |
| Type | Het Broodje die van het vloerdek Machine vormen |
| Controle | PLC-besturingssysteem |
|---|---|
| HS-code | 8455221000 |
| Versnelling | 8-12m/min |
| Effectieve breedte | 1220/1225/1250 mm |
| scherpe lengtetolerantie | ± 1mm |
| Type | rolvormmachine voor geglazuurde tegels |
|---|---|
| Breedte | 1200 |
| Dikte | 0.30.6mm |
| Capaciteit | 2-4m/min |
| Afmeting | 7.5*1.5*1.2m |
| Gewicht | 2.8T |
|---|---|
| Snijtype | hydraulisch snijden |
| Materiaal van de as | 45# staal |
| Transmissie | Versnellingsband |
| Snijlengte | Verstelbaar |
| Type | Geglazuurde tegelrolvormmachine |
|---|---|
| Breedte | 1250 |
| Dikte | 0.30.6mm |
| Capaciteit | 2-4m/min |
| Dimensie | 7.5*1.5*1.2m |
| Modelaantal | Dubbele laag rolvormen machine |
|---|---|
| Garantie | 18 maand |
| Control System | PLC controle |
| Scherpe Methode | Hydraulische Cut |
| Het werk snelheid | 810m/min |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |
|---|---|
| Levertijd | 30 dagen |
| Betalingscondities | 30% storting door T/T vooraf en 70% saldo na inspectiebevestiging vóór verzending |
| Levering vermogen | 20 sets / Maand |
| Plaats van herkomst | Botou Hebei China |
| Gebruik | goot |
|---|---|
| Type | aangepaste |
| Lengte | aangepaste |
| Materiaal | DX51 |
| Capaciteit | 10m/min |
| Type | koudwalsen vormen |
|---|---|
| Gebruik | villa dak |
| dikte | 0.30.6mm |
| Garantie | 1 jaar |
| Macht (w) | Ongeveer 12KW |