| Containerbehoefte | 1x40GP |
|---|---|
| PLC's | Delta (aanpasbaar) |
| Kenmerken | Innovatief ontwerpen van afvoerapparatuur |
| Materiaaldikte | 0.450.6mm |
| Basiskader | 350H staal |
| Gebruik van | Downpipe |
|---|---|
| Basiskader | 350H staal |
| Machina dimensie | 11.8mx0.78mx1.2m |
| Capaciteit | 10-15 m/min |
| Containerbehoefte | 1x40GP |
| Machinekleur | kan aanpassen |
|---|---|
| Type | Automatische |
| Control System | PLC controle |
| Scherpe Methode | Hydraulisch knipsel |
| Voorwaarde | Nieuwe |
| PLC's | Delta (aanpasbaar) |
|---|---|
| Materiaaldikte | 0.450.6mm |
| Motorvermogen | 5.5 kW |
| Materiaal voor rollen | Cr12 |
| Hydraulische postmacht | 5.5 kW |
| Diameter van de rol | 70 mm |
|---|---|
| Hydraulische kracht | 4 kW |
| werkingssnelheid | Ongeveer 15 meter per minuut. |
| Kenmerken | Hoge efficiëntie |
| Scherp Blad | CR12 vormstaal met Gedoofde Behandeling |
| Gewicht | 4-5T |
|---|---|
| Gebruik | Het verglaasde Comité van het Tegeldakwerk |
| controlesysteem | PLC Controle |
| Het voeden breedte | 1200mm |
| Materiële Dikte | 0.30.6mm |
| Type | Floor Deck Roll Forming Machine |
|---|---|
| Cutting Type | Hydraulic Cutting |
| Speed | 8-15m/min |
| Motor | 11+11+5.5KW |
| Hs Code | 8455221000 |
| Materiaal | PPIG IG Aluminium |
|---|---|
| Kleur | Blauw |
| Breedte | 6000 mm |
| Materiaal van de snijmachine | Cr12 |
| Totaal vermogen | 5.5 kW |