| Type | Het verglaasde Broodje dat van de Daktegel Machine vormt |
|---|---|
| Dikte | 0.30.6mm |
| snelheid | 2m/min |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos. |
| Levertijd | 30 dagen |
| Materiaal | PPGigi |
|---|---|
| capaciteit | 2-10m/min |
| machinegewicht | 6.3T |
| rollen | 45# staal |
| Type | Broodje die Machine vormen |
| Type | Verglaasd Tegelbroodje die Machine vormen |
|---|---|
| Dikte | 0.30.6mm |
| Breedte | 1250MM |
| Capaciteit | 4m/min |
| Gebruik | Dak |
| Material Type | PPGI/GI |
|---|---|
| Material Thickness | 0.3-0.6mm |
| Material Width | 1220mm |
| Roller Stations | 18Stations |
| Roller & Shaft Material | 45# Steel Quenching and Plating |
| Type | Het bladbroodje die van het metaaldakwerk machine vormen |
|---|---|
| Geschikte Markt | Azië |
| Gebruik | dak en muur |
| Power | 4+4kw |
| spanning | 380V of aangepast |
| Materiaal | PPGI-GI |
|---|---|
| Capaciteit | 20m/min |
| Machinegewicht | 4.5T |
| Rollen | 45# staal |
| Type | het 0.15mm0.4mm Gegalvaniseerde Broodje dat van het Staal Automatische Dak Machine/Dakbladbroodje vo |
| Kleur | blauw |
|---|---|
| Type | het verglaasde blad van het tegeldak |
| controlesysteem | PLC Controle |
| Grondstoffenbreedte | 1250MM |
| Grondstoffendikte | 0.30.6mm |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |
|---|---|
| Levertijd | 30 dagen |
| Betalingscondities | 30% storting door T/T vooraf en 70% saldo na inspectiebevestiging vóór verzending |
| Levering vermogen | 20 sets / Maand |
| Plaats van herkomst | Botou Hebei China |
| Het veroorzaken van Snelheid (m/min) | 8-10 |
|---|---|
| Hydraulische postmacht (kW) | 9 |
| De macht van de Uncoilermotor | 2.2 kW |
| Totale macht | 21,2 kW |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |
| Materiaaltype | PPGI/GI |
|---|---|
| Materiaaldikte | 0.3-0.6 mm |
| Materiaalbreedte | 1200 mm |
| Rollerstations | 14 haltes |
| Materiaal van de rol en de as | 45# Verdoofing en plating van staal |