|
Productdetails:
|
| Material Type: | PPGI/GI | Material Thickness: | 0.3-0.6mm |
|---|---|---|---|
| Material Width: | 1220mm | Roller Stations: | 18Stations |
| Roller & Shaft Material: | 45# Steel Quenching and Plating | Diameter of Shaft: | Φ70mm |
| Cutter Material: | CR12 | Drive Type: | Chain Drive |
| Speed: | 4m/min | Total Power: | 5.5+5.5KW |
| Voltage: | 380V 50Hz 3Phases(can be customized) | ||
| Markeren: | Rolvormen Apparatuur,Dakpan rolvormen machine |
||
Professionele rolvormmachine voor metalen dakpannen, ontworpen voor de productie van gekleurde stalen tegels met aanpasbare 13-22 vormstations.
| Parameter | Specificatie |
|---|---|
| Materiaaltype | PPGI/GI |
| Dikte | 0,3-0,6 mm |
| Breedte | 1220 mm |
| Rolstations | 18 stations |
| Rol- en asmateriaal | 45 # staal blussen en plateren |
| Diameter van schacht | Φ70mm |
| Snijmateriaal | CR12 |
| Aandrijvingstype | Kettingaandrijving |
| Snelheid | 4 m/min |
| Totaal vermogen | 5,5 + 5,5 kW |
| Spanning | 380V 50Hz 3 fasen |
Ondersteunt de spoel en maakt roterende beweging mogelijk. Draagvermogen: 5T. Binnendiameter: 470-530 mm (verstelbaar). Uitgerust met een remapparaat om schade aan de machine door schokken tijdens het gebruik te voorkomen.
Geleiders rollen in de juiste positie voor rolvormen. Inclusief handtreksnijapparaat voor handig voorsnijden bij het veranderen van kleur of dikte.
Materiaal is 45# staal blussen en plateren. Verwerkte rollen zijn glad, hard, roestbestendig en zullen tijdens het gebruik geen krassen op de plaat veroorzaken.
Drijft de frees aan voor snijbewerkingen. De hydraulische tank gebruikt 46# hydraulische olie. Uitgerust met koelventilator voor interne circulatiekoeling. Merk magneetventiel: Huade.
Beschikt over automatische en handmatige bedieningsmodi. Maakt het instellen van de doelvellengte en -hoeveelheid mogelijk via touchscreen. Merken elektrische componenten: VFD: Delta, stroomonderbreker: Delixi, contactor: Delixi, relais: Xinling, PLC: Delta, transformator: Delixi.
Verzamelt de gevormde producten. Beugel uitgerust met rollen om het doorsturen van producten te vergemakkelijken zonder krassen.
| Onderdeel | Hoeveelheid |
|---|---|
| Ketens | 2 sets |
| Magneetventiel | 1 Instellen |
| Reisschakelaar | 2 sets |
| Steeksleutels | 2 sets |
| Inbussleutel | 2 sets |
| Balie | 1 Instellen |
| Moersleutel | 2 sets |
| Oliekeerringen | 1 Instellen |
Contactpersoon: Jing
Tel.: +86 188 2511 7789
Fax: +86-317-5666689