Professionele leverancier van automatische metalen dak glazen tegel roll vormen machines met 15+ jaar productie ervaring.
De dakpanelen geproduceerd door onze rolvormende machine hebben een prachtig uiterlijk en heldere kleuren, waardoor ze geschikt zijn voor verschillende toepassingen, waaronder tuinen, fabrieken, resorts, hotels,tentoonstellingszalen, vakantieland, oude architectuur en moderne villa's.
| Parameter | Specificatie |
|---|---|
| Materiaaltype | PPGI/GI |
| Dikte | 0.3-0.6 mm |
| Breedte | 1250 mm |
| Rollers | 12 stations |
| Materiaal van de rol en de as | 45# Verdoofing en bekleding van staal |
| Diameter van de as | Φ70 mm |
| Materiaal van de snijmachine | CR12 |
| Strijdtype | Keten aandrijving |
| Versnelling | 4 m/min |
| Totaal vermogen | 5.5 + 5,5 kW |
| Spanning | 380 V 50 Hz 3 fasen |
Draagvermogen: 5 T. Innerlijke diameter: 470-530 mm (aanpasbaar op vraag).Uitgerust met een reminrichting om schade aan de machine door botsing tijdens het gebruik te voorkomen.
De spoel wordt in de juiste positie geleid voor de rollenvorming, inclusief handpull-snijapparaat voor een handig voorsnijden bij het veranderen van kleur of dikte.
Verwerkte rollen zijn glad, hard, roestvast en zullen het vel niet krabben tijdens het gebruik.
De hydraulische tank maakt gebruik van 46# hydraulische olie.Merkteken van de magnetoventilHuade.
Automatische en handmatige bedieningsmodus. Toestemming voor het instellen van de lengte en de hoeveelheid van het doelblad via het touchscreen. Eenvoudig en gemakkelijk te bedienen systeem.schakelaar- Delixi, Contactor: Delixi, Relais: Xinling, PLC: Delta, Transformer: Delixi.
Het materiaal van het mes en de persvorm is CR12, met hoge sterkte, uitstekende hardheid en superieure slijtvastheid.
Verzamelt de gevormde producten. Beugel voorzien van rollen om het doorsturen van het product zonder krabben te vergemakkelijken.
| Component | Hoeveelheid |
|---|---|
| Kettingen | 2 sets |
| Solenoïde klep | 1 set |
| Reisschakelaar | 2 sets |
| Open-end sleutels | 2 sets |
| Hexagonale sleutel | 2 sets |
| Teller | 1 set |
| Schakel | 2 sets |
| Oliezegels | 1 set |
| Professionele | 15 jaar rijke ervaring, gespecialiseerd in rollenvormende machines sinds 1998, blijft de kwaliteit verbeteren. |
| Lage prijs | Goedkope arbeidskosten, gemakkelijk vervoer, volledige ondersteunende industrieën. |
| PLC-besturing | Volledig automatisch: Voer gewoon de lengte van de vellen en de nummers van het stuk in die u nodig heeft, dan begint de machine te werken als uw bestelling. |
| OEM / ODM | Het ontwerp, de kleur en het logo van de klant worden ook geaccepteerd! |
| Garantie en service | Binnen de periode van één jaar leveren wij gratis vervangende onderdelen voor alle beschadigde onderdelen veroorzaakt door kwaliteitsproblemen. |
We hebben een ervaren team om het meest geschikte ontwerp en productieplan voor de machine uit te werken.
1Klanten kunnen technische mensen naar onze fabriek sturen om de kwaliteit te controleren.
2We kunnen technici sturen naar de fabriek van de koper voor de installatie van de machine.
Binnen de periode van één jaar leveren wij gratis vervangende onderdelen voor alle beschadigde onderdelen veroorzaakt door kwaliteitsproblemen. Na twee jaar moet u kopen tegen fabrieksprijs.