| Modelnummer | Broodje die Machine vormen |
|---|---|
| Macht (w) | 5.5kw |
| Voltage | 380V 50Hz 3Phases |
| Gewicht | 3.2T-10T |
| Garantie | 1 jaar |
| Modelnummer | Het Comité van de aluminiummuur Broodje die Machine vormen |
|---|---|
| Geschikt materiaal | HRB60 of equivalent |
| Materiële Dikte | 0.20.6mm |
| Roller | Hoogwaardig 45# staal |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |
| Diameter hoofdas | 75 mm |
|---|---|
| Hoofdmotorvermogen | 5.5 kW |
| HS-code | 8462219000 |
| Hydraulische post | 5.5 KW, 46# Hydraulische olie |
| werkwijze | Knop + Panasonic/Delta touchscreen |
| Broodje die Snelheid vormen | 15-20m/min |
|---|---|
| Productsoort | broodje die machine vormen |
| Type | Automatisch |
| Hoofdmotorvermogen | 5.5 kW |
| Diameter hoofdas | 75 mm |
| Rolvormende dikte | 0.3-0.8 mm |
|---|---|
| Broodje die Snelheid vormen | 15-20m/min |
| Productsoort | broodje die machine vormen |
| werkwijze | Knop + Panasonic/Delta touchscreen |
| Hydraulische post | 5.5 KW, 46# Hydraulische olie |
| Productsoort | broodje die machine vormen |
|---|---|
| Diameter hoofdas | 75 mm |
| Broodje die Snelheid vormen | 15-20m/min |
| Operatiemodus | Buttons + Touch Screen |
| Hydraulische postmacht | 5.5 kW |
| De Diameter van de rolschacht | 120mm |
|---|---|
| naam | Wals het Vormen van Machine koud |
| Kracht | 17.5X3KW |
| Het vormen van snelheid | 8-12m/min |
| Spanning | 380V50HZ/3fase |
| De Diameter van de rolschacht | 120mm |
|---|---|
| Spanning | 380V/50HZ/3PHASE |
| Ketting maat | 1,5 Duim Dubbele Rij |
| Kracht | 17.5X3KW |
| Rolmateriaal | 45# staal |
| Schachtmateriaal | 45# staal |
|---|---|
| Rolposten | 10-13 stations |
| Het vormen van snelheid | 0-35m/min |
| Controlesysteem | PLC's |
| Gewicht | 2.8T |
| Dikte | 0.30.6mm |
|---|---|
| Materiaal | Staalrol |
| Rolposten | 10 posten |
| Scherp type | hydraulisch knipsel |
| Grootte | 4.9m*1.2m*1.5m |