|
Productdetails:
|
| Paneeldikte: | 0,3-0,6 mm | Motorvermogen: | 4+4KW |
|---|---|---|---|
| Machinekader: | 350 H-balk | Snijmethode: | Hydraulisch snijden |
| Decoilertype: | Hydraulische/handmatige decoiler | Rolmateriaal: | 45# staal |
| Machinetype: | Rolvormmachine | Productiecapaciteit: | 15-20m/min |
| Markeren: | metal roll forming machine,wall panel roll forming machine,roof panel forming machine |
||
| Roller Stations | 15 Stations |
| Roller & Shaft Material | 45# Steel Quenching and Plating |
| Diameter of Shaft | Φ70mm |
| Cutter Material | CR12 |
| Drive Type | Chain Drive |
| Speed | 15-20m/min |
| Total Power | 4+4KW |
| Voltage | 380V 50Hz 3 Phases |
Contactpersoon: Jing
Tel.: +86 188 2511 7789
Fax: +86-317-5666689