|
Productdetails:
|
| Material Type: | PPGI/GI | Material Thickness: | 0.3-0.6mm |
|---|---|---|---|
| Material Width: | 1219mm | Roller Stations: | 18Stations |
| Roller & Shaft Material: | 45# Steel Quenching and Plating | Diameter of Shaft: | Φ70mm |
| Cutter Material: | CR12 | Drive Type: | Chain Drive |
| Speed: | 4m/min | Total Power: | 5.5+5.5KW |
| Voltage: | 380V 50Hz 3Phases | Material Type: | PPGI/GI |
| Material Thickness: | 0.3-0.6mm | Material Width: | 1219mm |
| Roller Stations: | 18Stations | Roller & Shaft Material: | 45# Steel Quenching and Plating |
| Diameter of Shaft: | Φ70mm | Cutter Material: | CR12 |
| Drive Type: | Chain Drive | Speed: | 4m/min |
| Total Power: | 5.5+5.5KW | Voltage: | 380V 50Hz 3Phases |
| Materiaalsoort: | PPGI/GI | Materiaal dikte: | 0,3-0,6 mm |
| Materiaal breedte: | 1219mm | Rolstations: | 18Stations |
| Rol- en asmateriaal: | 45 # staal blussen en plateren | Diameter van schacht: | Φ70mm |
| Snijmateriaal: | CR12 | Aandrijvingstype: | Kettingaandrijving |
| Snelheid: | 4 m/min | Totaal vermogen: | 5,5+5,5 kW |
| Spanning: | 380V 50Hz 3Phases | ||
| Markeren: | Rolvormen Apparatuur,Koud walsen vormmachine |
||
| Parameter | Specificatie |
|---|---|
| Materiaaltype | PPGI/GI |
| Dikte | 0.3-0.6 mm |
| Breedte | 1219 mm |
| Rollers | 18 stations |
| Materiaal van de rol en de as | 45# Verdoofing en bekleding van staal |
| Diameter van de as | Φ70 mm |
| Materiaal van de snijmachine | CR12 |
| Strijdtype | Keten aandrijving |
| Versnelling | 4 m/min |
| Totaal vermogen | 5.5 + 5,5 kW |
| Spanning | 380 V 50 Hz 3 fasen |
Dit onderdeel ondersteunt de spoel en maakt een roterende beweging mogelijk. Draagvermogen: 5T. Binnendiameter: 470-530mm (aanpasbaar op vraag).Uitgerust met een reminrichting om schade aan de machine door botsing tijdens het gebruik te voorkomen.
De spoel wordt in de juiste positie geleid voor de rollenvorming, inclusief handpull-snijapparaat voor handig voorsnijden bij het veranderen van kleur of dikte.
Verwerkte rollen zijn glad, hard, roestvrij en zullen de plaat niet krabben tijdens het gebruik.
De hydraulische tank maakt gebruik van 46# hydraulische olie.Merkteken van de magnetoventilHuade.
Automatische en handmatige bedieningsmodus. Toestemming voor het instellen van de lengte en de hoeveelheid van het doelblad via het touchscreen. Eenvoudig en gemakkelijk te bedienen systeem.schakelaar- Delixi, Contactor: Delixi, Relais: Xinling, PLC: Delta, Transformer: Delixi.
Verzamelt de gevormde producten. Beugel voorzien van rollen om het doorsturen van het product zonder krabben te vergemakkelijken.
| Component | Hoeveelheid |
|---|---|
| Kettingen | 2 sets |
| Solenoïde klep | 1 set |
| Reisschakelaar | 2 sets |
| Open-end sleutels | 2 sets |
| Hexagonale sleutel | 2 sets |
| Teller | 1 set |
| Schakel | 2 sets |
| Oliezegels | 1 set |
Materiaal van de rollen: 45# staal, polijst van de roloppervlakken, hardplaten.Het gepolijste oppervlak en de warmtebehandeling van de malen kunnen ook het oppervlak van de gietplaat glad en niet gemakkelijk te markeren wanneer het wordt gestempeld te houden.
Hydraulische olie: 40# hydraulische olie in de hydraulische olietank, de pomp rijdt de snijmachine aan om het snijwerk te beginnen.De computermodus heeft twee modi.Het systeem is eenvoudig te bedienen en te gebruiken. PLC: EURA (kan aangepast worden aan de behoeften van de klant).
Contactpersoon: Jing
Tel.: +86 188 2511 7789
Fax: +86-317-5666689