| Material Type | PPGI/GI |
|---|---|
| Material Thickness | 0.3-0.6mm |
| Material Width | 1200mm |
| Roller Stations | 11Stations |
| Roller & Shaft Material | 45# Steel Quenching and Plating |
| Material Type | PPGI/GI |
|---|---|
| Material Thickness | 0.3-0.6mm |
| Material Width | 560mm |
| Roller Stations | 16Stations |
| Roller & Shaft Material | 45# Steel Quenching and Plating |
| Materiaaltype | PPGI/GI |
|---|---|
| Materiaal dikte | 0,3-0,6 mm |
| Materiaal breedte | 1250 mm |
| Rolstations | 13 stations |
| Rol- en asmateriaal | 45 # staal blussen en plateren |
| Materiaalsoort | PPGI/GI |
|---|---|
| Materiaal dikte | 0,3-0,6 mm |
| Materiaal breedte | 1250 mm |
| Rolstations | 11Stations |
| Rol- en asmateriaal | 45 # staal blussen en plateren |
| Materiaalsoort | PPGI/GI |
|---|---|
| Materiaal dikte | 0,3-0,6 mm |
| Materiaal breedte | 1200 mm |
| Rolstations | 11Stations |
| Diameter van schacht | Φ70mm |
| Materiaalsoort | PPGI/GI |
|---|---|
| Materiaal dikte | 0,3-0,6 mm |
| Materiaal breedte | 1220 mm |
| Rolstations | 12 stations |
| Rol- en asmateriaal | 45 # staal blussen en plateren |
| Materiaalsoort | PPGI/GI |
|---|---|
| Materiaal dikte | 0,3-0,6 mm |
| Materiaal breedte | 1220 mm |
| Rolstations | 14Stations |
| Rol- en asmateriaal | 45 # staal blussen en plateren |
| Materiaalsoort | PPGI/GI |
|---|---|
| Materiaal dikte | 0,3-0,6 mm |
| Materiaal breedte | 1220 mm |
| Rolstations | 15Stations |
| Rol- en asmateriaal | 45 # staal blussen en plateren |
| Material Type | PPGI/GI |
|---|---|
| Material Thickness | 0.3-0.6mm |
| Material Width | 1220mm |
| Roller Stations | 15Stations |
| Roller & Shaft Material | 45# Steel Quenching and Plating |
| Materiaalsoort | PPGI/GI |
|---|---|
| Materiaal dikte | 0,3-0,6 mm |
| materiële breedte | 1220MM |
| Rollerstations | 15 stations |
| Materiaal van de rol en de as | 45# Verdoofing en plating van staal |