| Kleur | Blauw |
|---|---|
| Type | Tegel die Machine vormen |
| Gebruik | Dak |
| Macht (w) | 5.5+7.5KW |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |
| Gebruik | goot |
|---|---|
| Type | aangepaste |
| Lengte | aangepaste |
| Materiaal | DX51 |
| Capaciteit | 10m/min |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |
|---|---|
| Levertijd | 30 dagen |
| Betalingscondities | 30% storting door T/T vooraf en 70% saldo na inspectiebevestiging vóór verzending |
| Levering vermogen | 20 sets / Maand |
| Plaats van herkomst | Botou Hebei China |
| Materiaal | DX51 52 53 |
|---|---|
| type | halve ronde |
| dikte | 0.30.6mm |
| lengte | 11m |
| gewicht | 5T |
| Gebruik | Nagel en Spoor |
|---|---|
| Capaciteit | 25m/min |
| Voorzien zijn van | einde niet knipsel |
| Drijfveer | Handelswijze |
| Dikte | 0.30.6mm |
| Gebruik | nagel en spoor |
|---|---|
| capaciteit | 15-45m/min |
| eigenschap | einde niet knipsel |
| aandrijving | lager |
| dikte | 0.30.6mm |
| Materiaal | Geschilderd staal |
|---|---|
| Dikte | 0.30.6mm |
| Capaciteit | 810m/min |
| Roller | No.45 staal |
| Blade | CR12 |
| PLC's | Delta (aanpasbaar) |
|---|---|
| Motorvermogen | 5.5 kW |
| Gebruik van | Downpipe |
| Kenmerken | Innovatief ontwerpen van afvoerapparatuur |
| Machina dimensie | 11.8mx0.78mx1.2m |
| Gebruik van | Downpipe |
|---|---|
| Machina dimensie | 11.8mx0.78mx1.2m |
| Containerbehoefte | 1x40GP |
| Materiaaldikte | 0.450.6mm |
| Basiskader | 350H staal |
| Kenmerken | Innovatief ontwerpen van afvoerapparatuur |
|---|---|
| Hydraulische postmacht | 5.5 kW |
| Capaciteit | 10-15 m/min |
| Machina dimensie | 11.8mx0.78mx1.2m |
| Gebruik van | Downpipe |