| Materiaal | PPIG IG Aluminium |
|---|---|
| Dikte | 0.30.6mm |
| Versnelling | 15m/min |
| Kleur | Blauw |
| Breedte | 1220 mm |
| Materiaal | PPIG IG Aluminium |
|---|---|
| Dikte | 0.30.6mm |
| Versnelling | 15m/min |
| Kleur | Blauw |
| Breedte | 1220 mm |
| Materiaal | PPIG IG Aluminium |
|---|---|
| Dikte | 1.5 mm |
| Versnelling | 10 m/min |
| Kleur | Groen |
| Breedte | 190 mm |
| Materiaal | PPIG IG Aluminium |
|---|---|
| Dikte | 0.4-0.6 mm |
| Versnelling | 40m/min |
| Kleur | Groen |
| Breedte | 135 mm |
| Materiaal | PPIG IG Aluminium |
|---|---|
| Dikte | 0.3-0.6 mm |
| Versnelling | 15m/min |
| Kleur | Blauw |
| breedte | 940 mm |
| Materiaal | PPIG IG Aluminium |
|---|---|
| Dikte | 0.3-0.6 mm |
| Versnelling | 4 m/min |
| Kleur | Blauw |
| breedte | 1220 mm |
| Materiaal | PPIG IG Aluminium |
|---|---|
| Dikte | 0.30.6mm |
| Versnelling | 15m/min |
| Kleur | Blauw |
| Breedte | 1100 mm |
| Materiaal | PPIG IG Aluminium |
|---|---|
| Dikte | 1.6-2 mm |
| Versnelling | 10 m/min |
| Kleur | Blauw |
| Breedte | 1220 mm |
| Materiaal | PPIG IG Aluminium |
|---|---|
| Dikte | 0.81.2mm |
| Versnelling | 15m/min |
| Kleur | Blauw |
| Breedte | 1005mm |
| Materiaal | PPIG IG Aluminium |
|---|---|
| Dikte | 0.40.7mm |
| Versnelling | 15m/min |
| Kleur | Blauw |
| Breedte | --mm |