| Materiaal | PPIG IG Aluminium |
|---|---|
| Dikte | 0.30.6mm |
| Versnelling | 15m/min |
| Kleur | Blauw |
| Breedte | 400 mm |
| Materiaal | PPIG IG Aluminium |
|---|---|
| Dikte | 0.30.6mm |
| Versnelling | 15m/min |
| Kleur | Blauw |
| Breedte | 400 mm |
| Materiaal | PPIG IG Aluminium |
|---|---|
| Dikte | 0.30.6mm |
| Versnelling | 15m/min |
| Kleur | Blauw |
| Breedte | 400 mm |
| Materiaal | PPIG IG Aluminium |
|---|---|
| Dikte | 0.30.6mm |
| Versnelling | 15m/min |
| Kleur | Blauw |
| Breedte | 400 mm |
| Tolerantie | +- 1,5 mm |
|---|---|
| Productiviteit | 15 m/min |
| Scherp Blad | CR12 vormstaal met Gedoofde Behandeling |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Diameter van de rol | 70 mm |
| Diameter van de rol | 70 mm |
|---|---|
| Hydraulische kracht | 4 kW |
| werkingssnelheid | Ongeveer 15 meter per minuut. |
| Kenmerken | Hoge efficiëntie |
| Scherp Blad | CR12 vormstaal met Gedoofde Behandeling |
| Gebruik | Regenpijp |
|---|---|
| Basiskader | 350H staal |
| Containerbehoefte | 1x40GP |
| Capaciteit | 10-15 m/min |
| Materiaal van de rol | CR12 |
| Containerbehoefte | 1x40GP |
|---|---|
| Materiaaldikte | 0.450.6mm |
| Materiaal van de rol | Cr12 |
| Basiskader | 350H staal |
| Kenmerken | Innovatief ontwerpen van afvoerapparatuur |
| Gebruik van | Downpipe |
|---|---|
| Basiskader | 350H staal |
| Machina dimensie | 11.8mx0.78mx1.2m |
| Capaciteit | 10-15 m/min |
| Containerbehoefte | 1x40GP |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |
|---|---|
| Levertijd | 30 dagen |
| Betalingscondities | 30% storting door T/T vooraf en 70% saldo na inspectiebevestiging vóór verzending |
| Levering vermogen | 20 sets / Maand |
| Plaats van herkomst | Botou Hebei China |