| kleur | blauwe |
|---|---|
| Type | Automatische |
| Control System | PLC controle |
| Scherpe Methode | Hydraulische Cut |
| Per maand | 30 reeksen |
| Materiaal | PPIG IG Aluminium |
|---|---|
| Dikte | 0.81.2mm |
| Versnelling | 15m/min |
| Kleur | Blauw |
| Breedte | 1005mm |
| Kenmerken | Innovatief ontwerpen van afvoerapparatuur |
|---|---|
| Materiaaldikte | 0.450.6mm |
| Capaciteit | 10-15 m/min |
| Gebruik van | Downpipe |
| Motorvermogen | 5.5 kW |
| Materiaal | PPIG IG Aluminium |
|---|---|
| Dikte | 0.30.6mm |
| Versnelling | 15m/min |
| Kleur | Blauw |
| Breedte | 400 mm |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |
|---|---|
| Levertijd | 30 dagen |
| Betalingscondities | 30% storting door T/T vooraf en 70% saldo na inspectiebevestiging vóór verzending |
| Levering vermogen | 20 sets / Maand |
| Plaats van herkomst | Botou Hebei China |
| kleur | Blauw |
|---|---|
| Controlesysteem | PLC-besturing |
| Snijmethode | Het knipsel van de vliegzaag |
| Snelheid | 8-10m/min |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |
| Goedkeuring | ISO |
|---|---|
| Geschikt Materiaal | HRB60 of gelijkwaardig |
| Materiële Dikte | 0.20.6mm |
| Rol | Hoogwaardig 45#-staal |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |
|---|---|
| Levertijd | 30 dagen |
| Betalingscondities | 30% storting door T/T vooraf en 70% saldo na inspectiebevestiging vóór verzending |
| Levering vermogen | 20 sets / Maand |
| Plaats van herkomst | Botou Hebei China |
| Materiaal | PPIG IG Aluminium |
|---|---|
| Dikte | 0.30.6mm |
| Versnelling | 15m/min |
| Kleur | Blauw |
| Breedte | 1220 mm |
| Materiaal | PPIG IG Aluminium |
|---|---|
| Dikte | 0.3-0.8 mm |
| Versnelling | 15m/min |
| Kleur | Blauw |
| Breedte | 165 mm |