| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |
|---|---|
| Levertijd | 30 dagen |
| Betalingscondities | 30% storting door T/T vooraf en 70% saldo na inspectiebevestiging vóór verzending |
| Levering vermogen | 20 sets / Maand |
| Plaats van herkomst | Botou Hebei China |
| Materiaal | DX51 52 53 |
|---|---|
| type | halve ronde |
| dikte | 0.30.6mm |
| lengte | 11m |
| gewicht | 5T |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |
|---|---|
| Levertijd | 30 dagen |
| Betalingscondities | 30% storting door T/T vooraf en 70% saldo na inspectiebevestiging vóór verzending |
| Levering vermogen | 20 sets / Maand |
| Plaats van herkomst | Botou Hebei China |
| Gebruik | dakbekleding |
|---|---|
| Rolmateriaal | 45# staal |
| Capaciteit | 15m/min |
| Dikte | 0.30.8mm |
| Materiaal | G550 |
| Garantie | 12 maand |
|---|---|
| Snijmethode | Hydraulisch Scherp Systeem |
| Rollerstations | 10+12 stations |
| Controlekabinet | kantilever bedieningskast |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos. |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |
|---|---|
| Levertijd | 30 dagen |
| Betalingscondities | 30% storting door T/T vooraf en 70% saldo na inspectiebevestiging vóór verzending |
| Levering vermogen | 20 sets / Maand |
| Plaats van herkomst | Botou Hebei China |
| Type | Wals zich het Vormen koud |
|---|---|
| merk | HC |
| Garantie | 1 jaar |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt het controlebord ingepakt door kartondoos. |
| Levertijd | 60days na ontvang goedgekeurde storting. |
| Snelheid | 810m/min |
|---|---|
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |
| Levertijd | 30 dagen |
| Betalingscondities | 30% storting door T/T vooraf en 70% saldo na inspectiebevestiging vóór verzending |
| Levering vermogen | 20 sets / Maand |
| Dikte | 2-3mm |
|---|---|
| certificaat | ISO&CE |
| Garantie | 1 jaar |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt het controlebord ingepakt door kartondoos. |
| Levertijd | 60days na ontvang goedgekeurde storting. |
| Type | koudwalsen vormen |
|---|---|
| Materiaal | Staal |
| Capaciteit | 8-10m/min |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt het controlebord ingepakt door kartondoos. |
| Levertijd | 60days na ontvang goedgekeurde storting. |