| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |
|---|---|
| Levertijd | 30 dagen |
| Betalingscondities | 30% storting door T/T vooraf en 70% saldo na inspectiebevestiging vóór verzending |
| Levering vermogen | 20 sets / Maand |
| Plaats van herkomst | Botou Hebei China |
| Hoofdmotorvermogen | 5.5 kW |
|---|---|
| Productsoort | broodje die machine vormen |
| Operatiemodus | Buttons + Touch Screen |
| Stroomvoorziening | 380V 50HZ 3-fase |
| haven van laadplaats | haven van Tianjin |
| Type | Dubbele laag rolvormen machine |
|---|---|
| Materiaal | PPGI-GI |
| Dikte | 0.30.8mm |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |
| Levertijd | 30 dagen |
| spanning | 380V 50 Hz 3 fase |
|---|---|
| Materiaal | gegalvaniseerde/kleurenstaalplaat |
| schacht | 75mm, vast lichaam |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |
| Levertijd | 30 dagen |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |
|---|---|
| Levertijd | 30 dagen |
| Betalingscondities | 30% storting door T/T vooraf en 70% saldo na inspectiebevestiging vóór verzending |
| Levering vermogen | 20 sets / Maand |
| Plaats van herkomst | Botou Hebei China |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |
|---|---|
| Levertijd | 30 dagen |
| Betalingscondities | 30% storting door T/T vooraf en 70% saldo na inspectiebevestiging vóór verzending |
| Levering vermogen | 20 sets / Maand |
| Plaats van herkomst | Botou Hebei China |
| kleur | blauwe |
|---|---|
| Type | Automatische |
| Control System | PLC controle |
| Scherpe Methode | het hydraulische cuting |
| Per maand | 30 reeksen |
| Kleur | Blauw |
|---|---|
| Type | Automatisch |
| controlesysteem | PLC Controle |
| Scherpe methode | het hydraulische cuting |
| per maand | 30 reeksen |
| Type | Tegel vormmachine |
|---|---|
| Macht (W) | 4+4kw |
| Garantie | 1 jaar |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |
| Levertijd | 30 dagen |
| Materiaal | PPGI-GI |
|---|---|
| Capaciteit | 20m/min |
| Machinegewicht | 4.5T |
| Rollen | 45# staal |
| Type | Het Broodje die van het dakblad Materiaal vormen |