| Type | Het Bladbroodje die van het trapezoïdedak Machine vormen |
|---|---|
| Rollen | 13 |
| Rolmateriaal | No.45 staal |
| Garantie | 12 maand |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |
| Controlesysteem | PLC-besturingssysteem |
|---|---|
| Afmeting | 8500mm*1200mm*1550mm |
| Snijtype | Hydraulisch snijden |
| Kleur | Aanpasbaar |
| Naam van het product | Machine voor het vormen van dakplaten |
| Materiaal | PPGI-GI |
|---|---|
| Capaciteit | 20m/min |
| Machinegewicht | 4.5T |
| Rollen | 45# staal |
| Type | Het Bladbroodje die van het staaldakwerk Machine vormen |
| Type | Machine voor het vormen van dakplaten |
|---|---|
| Gebruik | Dak en muur |
| Dikte | 0.3-0.8 mm |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |
| Levertijd | 30 dagen |
| Type | het broodje die van het dakwerkblad machine vormen |
|---|---|
| Capaciteit | 810m/min |
| Dikte | 0.30.8mm |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |
| Levertijd | 30 dagen |
| Type | Het Broodje die van het dakwerkblad Machine vormen |
|---|---|
| Capaciteit | 20m/min |
| Garantie | 1 jaar |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |
| Levertijd | 30 dagen |
| Kleur | Blauw |
|---|---|
| Type | Verglaasd Golfbladbroodje dat Machine vormt |
| Controlesysteem | PLC controle |
| Grondstoffenbreedte | 1250mm |
| Grondstofdikte | 0.30.6mm |
| Type | Standaard 686mm IBR Bladbroodje die Machine vormen |
|---|---|
| Rollen | 16 |
| Rolmateriaal | No.45 staal |
| Garantie | 12 maand |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |
| Type | het broodje die van het dakwerkblad machine vormen |
|---|---|
| Rollen | 15 |
| Rolmateriaal | No.45 staal |
| Garantie | 12 maand |
| Merknaam | HC |
| Materiaal | PPGI-GI |
|---|---|
| Capaciteit | 20m/min |
| Machinegewicht | 4.5T |
| Rollen | 45# staal |
| Type | het 0.15mm0.4mm Gegalvaniseerde Broodje dat van het Staal Automatische Dak Machine/Dakbladbroodje vo |