| Type | De elektrische Machine van het het Metaaldak van de Controle Bevindende Naad |
|---|---|
| Rollen | 19 |
| Rolmateriaal | No.45 staal |
| Garantie | 12 maand |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |
| Type | U het Metaalbroodje die van Vormpurlin Machine vormen |
|---|---|
| Snelheid | 8-10m/min |
| Garantie | 1 jaar |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |
| Levertijd | 30 dagen |
| kleur | blauwe |
|---|---|
| Type | Dakgootblad die Machine vormen |
| Control System | PLC controle |
| Scherpe Methode | Hydraulische Cut |
| Per maand | 30SETS |
| Materiaaltype | PPGI/GI |
|---|---|
| Materiaal dikte | 0,3-0,6 mm |
| Materiaal breedte | 1250 mm |
| Rolstations | Boven: 12 stations; Onder: 17 stations |
| Rol- en asmateriaal | 45 # staal blussen en plateren |
| Materiaalsoort | PPGI/GI |
|---|---|
| Materiaal dikte | 0,3-0,6 mm |
| Materiaal breedte | 1220 mm |
| Rolstations | 15Stations |
| Rol- en asmateriaal | 45 # staal blussen en plateren |
| Materiaalsoort | PPGI/GI |
|---|---|
| Materiaal dikte | 0,3-0,6 mm |
| Materiaal breedte | 1220 mm |
| Rolstations | 12 stations |
| Rol- en asmateriaal | 45 # staal blussen en plateren |
| Materiaal | PPGI-GI |
|---|---|
| Capaciteit | 20m/min |
| Machinegewicht | 4.5T |
| Rollen | 45# staal |
| Type | het 0.15mm0.4mm Gegalvaniseerde Broodje dat van het Staal Automatische Dak Machine/Dakbladbroodje vo |
| Materiaal | PPGI-GI |
|---|---|
| Capaciteit | 20m/min |
| Machinegewicht | 4.5T |
| Rollen | 45# staal |
| Type | het 0.15mm0.4mm Gegalvaniseerde Broodje dat van het Staal Automatische Dak Machine/Dakbladbroodje vo |
| Materiaalsoort | PPGI/GI |
|---|---|
| Materiaal dikte | 0,3-0,6 mm |
| Materiaal breedte | 1200 mm |
| Rolstations | 11Stations |
| Diameter van schacht | Φ70mm |
| Type | Dubbele laag rolvormen machine |
|---|---|
| Capaciteit | 810m/min |
| levensduur | 30years |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |
| Levertijd | 30 dagen |