| Gebruik | dakpaneel |
|---|---|
| Lengte | 1260m |
| Breedte | 1000mm |
| Dikte | 0.30.8mm |
| Garantie | 12 Maanden |
| Materiaaltype | PPGI/GI |
|---|---|
| Materiaaldikte | 0.81.2mm |
| Materiaalbreedte | 1250 mm |
| Rollerstations | 32Stations |
| Materiaal van de rol en de as | 45# Verdoofing en plating van staal |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |
|---|---|
| Levertijd | 30 dagen |
| Betalingscondities | L/c, t/t |
| Levering vermogen | 20 sets / Maand |
| Plaats van herkomst | Botou Hebei China |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |
|---|---|
| Levertijd | 30 dagen |
| Betalingscondities | 30% storting door T/T vooraf en 70% saldo na inspectiebevestiging vóór verzending |
| Levering vermogen | 20 sets / Maand |
| Plaats van herkomst | Botou Hebei China |
| Gebruik | Ridge Cap |
|---|---|
| Materiaal | Staal |
| Maat | 400mm |
| Gewicht | 2T |
| Roller | 45 staal |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |
|---|---|
| Levertijd | 30 dagen |
| Betalingscondities | 30% storting door T/T vooraf en 70% saldo na inspectiebevestiging vóór verzending |
| Levering vermogen | 20 sets / Maand |
| Plaats van herkomst | Botou Hebei China |
| Materiaaltype | PPGI/GI |
|---|---|
| Materiaaldikte | 0.3-0.6 mm |
| Materiaalbreedte | 1250 mm |
| Rollerstations | 18 stations |
| Materiaal van de rol en de as | 45# Verdoofing en plating van staal |
| Type | Wals zich het Vormen koud |
|---|---|
| Profiel | omega |
| Dikte | 1mm |
| Capaciteit | 10m/min |
| Gewicht | 5T |
| Gebruik | Dakgoot |
|---|---|
| Materiaal | PPGI-GI |
| Dikte | 0.30.6mm |
| Maat | 4“ |
| Gewicht | 2T |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |
|---|---|
| Levertijd | 30 dagen |
| Betalingscondities | 30% storting door T/T vooraf en 70% saldo na inspectiebevestiging vóór verzending |
| Levering vermogen | 20 sets / Maand |
| Plaats van herkomst | Botou Hebei China |