| Materiaal | PPIG IG Aluminium |
|---|---|
| Dikte | 0.3-0.8 mm |
| Versnelling | 15m/min |
| Kleur | Blauw |
| Breedte | 166mm |
| Materiaal | PPIG IG Aluminium |
|---|---|
| Dikte | 0.3-0.8 mm |
| Versnelling | 15m/min |
| Kleur | Blauw |
| Breedte | 166mm |
| Materiaal | PPIG IG Aluminium |
|---|---|
| Dikte | 0.30.6mm |
| Versnelling | 15m/min |
| Kleur | Blauw |
| Breedte | 500 mm |
| Materiaal | PPIG IG Aluminium |
|---|---|
| Dikte | 0.30.6mm |
| Versnelling | 15m/min |
| Kleur | Blauw |
| Breedte | 400 mm |
| Tolerantie | +- 1,5 mm |
|---|---|
| Productiviteit | 15 m/min |
| Scherp Blad | CR12 vormstaal met Gedoofde Behandeling |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Diameter van de rol | 70 mm |
| Materiaal | PPIG IG Aluminium |
|---|---|
| Dikte | 0.3-0.8 mm |
| Versnelling | 15m/min |
| Kleur | Blauw |
| Breedte | 165 mm |
| Materiaal | PPIG IG Aluminium |
|---|---|
| Dikte | 0.30.6mm |
| Versnelling | 15m/min |
| Kleur | Blauw |
| Breedte | 500 mm |
| Materiaal | PPIG IG Aluminium |
|---|---|
| Dikte | 0.30.6mm |
| Versnelling | 15m/min |
| Kleur | Blauw |
| Breedte | 400 mm |
| Material | GI/PPGI |
|---|---|
| Thickness | 0.45-0.55mm |
| Capacity | 40m/min |
| name | Double Out PPGI 0.55mm Cold Roll Forming Machine |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos. |
| Materiaal | gegalvaniseerd staal, koud staal |
|---|---|
| Dikte | 0.50.9mm |
| Capaciteit | 25m/min |
| naam | 175mm het staal koude nagel die van het schachtlager machine380v 50hz 3 fasen vormen |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |