| Materiaal | PPGI-GI |
|---|---|
| Capaciteit | 210m/min |
| Machinegewicht | 3.1t |
| Rollen | 45# staal |
| Type | rolvormen machine |
| Material Type | PPGI/GI |
|---|---|
| Material Thickness | 0.3-0.6mm |
| Material Width | 1220mm |
| Roller Stations | 15Stations |
| Roller & Shaft Material | 45# Steel Quenching and Plating |
| Kleur | blauw |
|---|---|
| Type | Verglaasd Golfbladbroodje dat Machine vormt |
| Controlesysteem | PLC Controle |
| Grondstoffenbreedte | 1220mm |
| Grondstofdikte | 0.30.6mm |
| Type | Verglaasd Tegelbroodje die Machine vormen |
|---|---|
| Dikte | 0.30.6mm |
| Breedte | 1250MM |
| Capaciteit | 4m/min |
| Gebruik | Dak |
| grondstof | aluminiumblad |
|---|---|
| Type | het broodje die van het dakwerkblad machine vormen |
| Gebruik | dakpaneel |
| Profiel | Op maat |
| het snijden methold | Hydraulische Cut |
| Materiaalsoort | PPGI/GI |
|---|---|
| Materiaal dikte | 0,3-0,6 mm |
| materiële breedte | 1220MM |
| Rollerstations | 11Stations |
| Materiaal van de rol en de as | 45# Verdoofing en plating van staal |
| Type | Broodje die Machine vormen |
|---|---|
| Thickenss | 0.30.8mm |
| snelheid | 20m/min |
| Garantie | 1 jaar |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |
| Productie | 812m/min |
|---|---|
| Plaats van herkomst | Hebei, China (vasteland) |
| Macht (W) | 4+4kw |
| Dimensie | 7*1.5*1.5m |
| Gewicht | 4t |
| type | dubbel laagbroodje die machine vormen |
|---|---|
| Gebruik | Dak en muur |
| Capaciteit | 2-10m/min |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |
| Levertijd | 30 dagen |
| Materiaal | PPGI-GI |
|---|---|
| Capaciteit | 20m/min |
| Machinegewicht | 4.5T |
| Rollen | 45# staal |
| Type | het 0.15mm0.4mm Gegalvaniseerde Broodje dat van het Staal Automatische Dak Machine/Dakbladbroodje vo |