| grondstof | PPGI, Kleurenstaal |
|---|---|
| Type | Automatische |
| Control System | PLC controle |
| Per maand | 20 reeksen |
| Scherpe Methode | Hydraulische Cut |
| grondstof | PPGI, Kleurenstaal |
|---|---|
| Type | Automatische |
| Control System | PLC controle |
| Per maand | 20 reeksen |
| Scherpe Methode | Hydraulische Cut |
| grondstof | PPGI, Kleurenstaal |
|---|---|
| Type | Automatische |
| Control System | PLC controle |
| Per maand | 20 reeksen |
| Scherpe Methode | Hydraulische Cut |
| MaterialType | PPGI/GI |
|---|---|
| Material Thickness | 0.3-0.6mm |
| Material Width | 1220mm |
| Roller Stations | 22 Stations |
| Roller & Shaft Material | 45# Steel Quenching and Plating |
| Materiaaltype | PPGI/GI |
|---|---|
| Materiaaldikte | 0.3-0.6 mm |
| Materiaalbreedte | 1220 mm |
| Rollers | 20 posten |
| Materiaal van de rol en de as | 45# Verdoofing en plating van staal |
| Materiaaltype | PPGI/GI |
|---|---|
| Materiaaldikte | 0.81.2mm |
| Materiaalbreedte | 930mm |
| Rollerstations | 22/24Stations |
| Materiaal van de rol en de as | 45# Verdoofing en plating van staal |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |
|---|---|
| Levertijd | 30 dagen |
| Betalingscondities | 30% storting door T/T vooraf en 70% saldo na inspectiebevestiging vóór verzending |
| Levering vermogen | 20 sets / Maand |
| Plaats van herkomst | Botou Hebei China |
| Breedte | 1250mm |
|---|---|
| Dikte | 0.30.8mm |
| Capaciteit | 810m/min |
| macht | 380V |
| Besnoeiing | Hydraulische |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos. |
|---|---|
| Levertijd | 30days |
| Betalingscondities | 30% storting door T/T vooraf en 70%-saldo na inspectiebevestiging vóór verzending. |
| Levering vermogen | 20 reeksen/maand |
| Plaats van herkomst | Botou Hebei China |
| Materiaaltype | PPGI/GI |
|---|---|
| Materiaaldikte | 0.3-0.6 mm |
| Materiaalbreedte | 1250 mm |
| Rollerstations | 14/24 Stations |
| Materiaal van de rol en de as | 45# Verdoofing en plating van staal |