| Materiaal | PPIG IG Aluminium |
|---|---|
| Dikte | 0.4-0.6 mm |
| Versnelling | 40m/min |
| Kleur | Groen |
| Breedte | 135 mm |
| kleur | blauwe |
|---|---|
| Type | Automatische |
| Control System | PLC controle |
| Scherpe Methode | Hydraulisch knipsel |
| Per maand | 30 reeksen |
| Materiaal | GI |
|---|---|
| Dikte | 1.5mm |
| Garantie | 1 jaar |
| Naam | 1.5mm het kaderbroodje die van de staaldeur machine vormen |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos. |
| Materiaal | PPGI-GI |
|---|---|
| Dikte | 0.81.2mm |
| Garantie | 12 maand |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |
| Levertijd | 30 dagen |
| Materiaal | PPGI-GI |
|---|---|
| Capaciteit | 4m/min |
| Machinegewicht | 4.5T |
| Rollen | 45# staal |
| Type | rolvormen machine |
| Gebruik | Nagel en Spoor |
|---|---|
| Type | lichte keel rollformingsmachine |
| Dikte | 0.8-1.8 mm |
| Capaciteit | 0-35m/min |
| Stroom | 21.5kw |
| Materiaal | PPGI-GI |
|---|---|
| Capaciteit | 8-10m/min |
| Machinegewicht | 1.6T |
| Rollen | 45# staal |
| Type | broodje die machine vormen |
| Type | Sluiterklep Roll vormmachine |
|---|---|
| Dikte | 0.30.6mm |
| Garantie | 18 maand |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |
| Levertijd | 30 dagen |
| Materiaal | PPGI-GI |
|---|---|
| Capaciteit | 810m/min |
| Machinegewicht | 3.1t |
| Rollen | 45# staal |
| Type | rolvormen machine |
| Type | koudwalsen vormen |
|---|---|
| Gebruik | villa dak |
| dikte | 0.30.6mm |
| Garantie | 1 jaar |
| Macht (w) | Ongeveer 12KW |