| Productsoort | broodje die machine vormen |
|---|---|
| haven van laadplaats | haven van Tianjin |
| Stroomvoorziening | 380V 50HZ 3-fase |
| Hydraulische postmacht | 5.5 kW |
| Hoofdmotorvermogen | 5.5 kW |
| Kleur | Blauw |
|---|---|
| Type | metaalnagel en spoorbroodje die machine vormen |
| Controlesysteem | PLC controle |
| Scherpe methode | Hydraulisch Knipsel |
| per maand | 30 reeksen |
| Type | Het Bladbroodje die van het trapezoïdedak Machine vormen |
|---|---|
| Rollen | 13 |
| Rolmateriaal | No.45 staal |
| Garantie | 12 maand |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |
| Materiaal | PPGI-GI |
|---|---|
| Capaciteit | 810m/min |
| Machinegewicht | 22T |
| Rollen | 45# staal |
| Type | rolvormen machine |
| Scherpe tolerantie | ±1mm |
|---|---|
| codeur | Omron |
| besturingssysteem | PLC's |
| Snijtype | Hydraulisch snijden |
| Materiaal van de rol | 45# staal |
| Stroomvoorziening | 380V 50HZ 3-fase |
|---|---|
| Diameter hoofdas | 75 mm |
| Productsoort | broodje die machine vormen |
| Broodje die Snelheid vormen | 15-20m/min |
| Hydraulische postmacht | 5.5 kW |
| Type | Wals zich het Vormen koud |
|---|---|
| Profiel | omega |
| Dikte | 1mm |
| Capaciteit | 10m/min |
| Gewicht | 5T |
| Type | De Muurcomité van het hallo-rib Trapezoïdaal Dak Broodje die Machine voor het Comité van de Dakmuur |
|---|---|
| Gebruik | Wand |
| Machinemacht | 4+4kw |
| Snelheid | 1520m/min |
| werknemer | 1-2only |
| Type | dubbel laagbroodje die machine vormen |
|---|---|
| Gebruik | Dak |
| Materiaal | PPGI-GI |
| Naam | Dubbele Laag die Machine vormen |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |
| Productsoort | broodje die machine vormen |
|---|---|
| Hoofdmotorvermogen | 5.5 kW |
| Operatiemodus | Buttons + Touch Screen |
| Diameter hoofdas | 75 mm |
| Hydraulische postmacht | 5.5 kW |