| Materiaaltype | PPGI/GI |
|---|---|
| Materiaaldikte | 0.3-0.6 mm |
| Materiaalbreedte | 1250 mm |
| Rollerstations | Gezondheid en gezondheid, 12/15 |
| Materiaal van de rol en de as | 45# Verdoofing en plating van staal |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |
|---|---|
| Levertijd | 30 dagen |
| Betalingscondities | 30% storting door T/T vooraf en 70% saldo na inspectiebevestiging vóór verzending |
| Levering vermogen | 20 sets / Maand |
| Plaats van herkomst | Botou Hebei China |
| materiële breedte | 1000mm |
|---|---|
| Rolposten | 12 rijen |
| Machinekleur | blauw/rood (als uw vereiste) |
| Materiële Dikte | 0.30.7mm |
| Snelheid | 015m/min |
| Modelnummer | HC25 |
|---|---|
| Geschikt materiaal | HRB60 of equivalent |
| Materiële Dikte | 0.20.6mm |
| Roller | Hoogwaardig 45# staal |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |
| Dikte | 0.3-0.8 mm |
|---|---|
| Snelheid van vorming | 8-20m/min |
| Afmeting | 8500mm*1200mm*1550mm |
| Totaal vermogen | 5.5+4KW |
| Garantie | 1 jaar |
| Rollers | 15 stations |
|---|---|
| Materiaal van de rol en de as | 45# Verdoofing en plating van staal |
| Diameter van schacht | Φ70mm |
| Spanning | 380V 50Hz 3fasen,380V/3fasen/50hz of volgens uw land |
| type aandrijving | Keten aandrijving |
| Rolpost | 24stations |
|---|---|
| Diameter van schacht | Φ90m |
| Snijdersmateriaal | Cr12 |
| Het vormen van Snelheid | 15m/min |
| Controlesysteem | PLC Controle |
| Operatiemodus | Buttons + Touch Screen |
|---|---|
| Materiaaldikte | 0.30.6mm |
| Productsoort | broodje die machine vormen |
| Hoofdmotorvermogen | 5.5 kW |
| Hs-code | 8462219000 |
| vermogen | 5.5+5.5KW |
|---|---|
| Transmissie | Ketting |
| Spanning | 3Phase van 220V 60HZ |
| Controlesysteem | PLC's |
| Materiaal van de rol | 45# staal |
| Rollen | 22 stations |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Spanning | 220V 60HZ 3Fase (kan aangepast worden) |
| Machinabasis | H-balk |
| Kracht | 5.5+5.5KW |