| Type | Omega het Metaalbroodje die van Vormpurlin Machine vormen |
|---|---|
| Snelheid | 0-45m/min |
| Garantie | 1 jaar |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, de computerbesturingsdoos is verpakt in een kartonnen doos |
| Levertijd | 30days |
| Suitable Material Thickness | 1-1.2mm |
|---|---|
| Forming Station | 18Stations |
| Shaft | 45# Steel |
| Main Roller | GCr15 bearing steel |
| Balde Material | Cr12 |
| Macht | 17Kw |
|---|---|
| Capaciteit | 45m/min |
| Ponsen | Beschikbaar |
| Gebruik | gebouwen |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, de computerbesturingsdoos is verpakt in een kartonnen doos |