| Kleur | Blauw |
|---|---|
| Type | Automatisch |
| Controlesysteem | PLC controle |
| Scherpe methode | Hydraulische besnoeiing |
| Het werk snelheid | 8-10m/min |
| Eigenschap | twee in |
|---|---|
| Garantie | Het levenstijd |
| snelheid | 0-2m/min |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |
| Levertijd | 30 dagen |
| Gebruik | dakbekleding |
|---|---|
| Rolmateriaal | 45# staal |
| Capaciteit | 15m/min |
| Dikte | 0.30.8mm |
| Materiaal | G550 |
| Gebruik | dakbekleding |
|---|---|
| Rolmateriaal | 45# staal |
| Capaciteit | 15m/min |
| Dikte | 0.30.8mm |
| Materiaal | G550 |
| Gebruik | dakpaneel |
|---|---|
| Lengte | 1260m |
| Breedte | 1000mm |
| Dikte | 0.30.8mm |
| Garantie | 12 Maanden |
| Kleur | Blauw |
|---|---|
| Type | het verglaasde blad van het tegeldak |
| Controlesysteem | PLC controle |
| Grondstoffendikte | 0.30.6mm |
| Arbeiders | 100 |
| Breedte van de plaat | 1250MM |
|---|---|
| Rollen | 12 rijen |
| Macht | 5.5+5.5KW |
| Dikte van de plaat | 0.8mm |
| productiviteit | 2meters |
| Breedte van de plaat | 1250MM |
|---|---|
| Rollen | 12 rijen |
| Macht | 5.5+5.5KW |
| Dikte van de plaat | 0.8mm |
| productiviteit | 2meters |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |
|---|---|
| Levertijd | 30days |
| Betalingscondities | 30% storting door T/T vooraf en 70%-saldo na inspectiebevestiging vóór verzending |
| Levering vermogen | 20 reeksen/maand |
| Plaats van herkomst | Botou Hebei China |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |
|---|---|
| Levertijd | 30days |
| Betalingscondities | 30% storting door T/T vooraf en 70%-saldo na inspectiebevestiging vóór verzending |
| Levering vermogen | 20 reeksen/maand |
| Plaats van herkomst | Botou Hebei China |