| Materiaaltype | PPGI/GI |
|---|---|
| Materiaaldikte | 0.3-0.6 mm |
| Materiaalbreedte | 333mm |
| Rollerstations | 15 stations |
| Materiaal van de rol en de as | 45# Verdoofing en plating van staal |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |
|---|---|
| Levertijd | 30 dagen |
| Betalingscondities | 30% storting door T/T vooraf en 70% saldo na inspectiebevestiging vóór verzending |
| Levering vermogen | 20 sets / Maand |
| Plaats van herkomst | Botou Hebei China |
| Dikte | 2-3mm |
|---|---|
| certificaat | ISO&CE |
| Garantie | 1 jaar |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt het controlebord ingepakt door kartondoos. |
| Levertijd | 60days na ontvang goedgekeurde storting. |
| Capaciteit | 810m/min |
|---|---|
| levensduur | 15 jaar hierboven |
| macht | 380V of aangepast |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt het controlebord ingepakt door kartondoos. |
| Levertijd | 60days na ontvang goedgekeurde storting. |
| Materiële Dikte | 3mm |
|---|---|
| Snelheid | 10m/min |
| Stempel | Inbegrepen |
| aandrijving | versnellingsbak |
| Garantie | 1 jaar Vrij |
| Materiaal | GI |
|---|---|
| dikte | 4mm |
| Snelheid | 10m/min |
| Rol | Dragend Staal |
| Garantie | 18 maand |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |
|---|---|
| Levertijd | 30 dagen |
| Betalingscondities | 30% storting door T/T vooraf en 70% saldo na inspectiebevestiging vóór verzending |
| Levering vermogen | 20 sets / Maand |
| Plaats van herkomst | Botou Hebei China |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |
|---|---|
| Levertijd | 30 dagen |
| Betalingscondities | 30% storting door T/T vooraf en 70% saldo na inspectiebevestiging vóór verzending |
| Levering vermogen | 20 sets / Maand |
| Plaats van herkomst | Botou Hebei China |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |
|---|---|
| Levertijd | 30 dagen |
| Betalingscondities | 30% storting door T/T vooraf en 70% saldo na inspectiebevestiging vóór verzending |
| Levering vermogen | 20 sets / Maand |
| Plaats van herkomst | Botou Hebei China |
| Materiaal | GI |
|---|---|
| Dikte | 0.81.2mm |
| Garantie | 1 jaar |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |
| Levertijd | 30 dagen |