| Materiaal | PPGigi |
|---|---|
| Capaciteit | 2-10m/min |
| Machinegewicht | 3.1T |
| rollen | 45# staal |
| Type | Rolvormmachine |
| Materiaal | PPGI-GI |
|---|---|
| Capaciteit | 24m/min |
| Machinegewicht | 3.1t |
| Rollen | 45# staal |
| Type | rolvormen machine |
| Materiaal | PPGigi |
|---|---|
| Capaciteit | 0-6m/min |
| Machinegewicht | 3.1T |
| rollen | 45# staal |
| Type | Rolvormmachine |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |
|---|---|
| Levertijd | 30 dagen |
| Betalingscondities | 30% storting door T/T vooraf en 70% saldo na inspectiebevestiging vóór verzending |
| Levering vermogen | 20 sets / Maand |
| Plaats van herkomst | Botou Hebei China |
| materiaal | PPGI-GI |
|---|---|
| Dikte | 0.30.6mm |
| Garantie | 1 jaar |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |
| Levertijd | 30 dagen |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |
|---|---|
| Levertijd | 30 dagen |
| Betalingscondities | 30% storting door T/T vooraf en 70% saldo na inspectiebevestiging vóór verzending |
| Levering vermogen | 20 sets / Maand |
| Plaats van herkomst | Botou Hebei China |
| Materiaal | PPGI/GI |
|---|---|
| Snelheid | max 15m/min |
| Machinegewicht | 3.1T |
| rollen | 45# staal |
| Garantie | 12 maand |
| Gebruik | dak |
|---|---|
| Dikte | 0.30.6mm |
| Gewicht | 6.6T |
| Garantie | 1 jaar |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |
| Materiaal | PPGI-GI |
|---|---|
| Capaciteit | 2-10m/min |
| Machinegewicht | 3.1T |
| Rollen | 45# staal |
| Type | Rolvormmachine |
| Materiaal | PPGI-GI |
|---|---|
| Capaciteit | 2-10m/min |
| Gewicht van de machine | 3.1T |
| Rollen | 45# staal |
| Type | broodje die machine vormen |