| Type | De Muurcomité van het hallo-rib Trapezoïdaal Dak Broodje die Machine voor het Comité van de Dakmuur |
|---|---|
| Gebruik | Wand |
| Machinemacht | 4+4kw |
| Snelheid | 1520m/min |
| werknemer | 1-2only |
| Capaciteit | 15m/min |
|---|---|
| Dikte | 1mm |
| Garantie | 12 maand |
| Type | Wandpaneel rolvormen machine |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |
| Materiaal | PPGI-GI |
|---|---|
| Capaciteit | 24m/min |
| Machinegewicht | 3.1t |
| Rollen | 45# staal |
| Type | rolvormen machine |
| Type | Broodje die Machine vormen |
|---|---|
| Rollen | 19 |
| Rolmateriaal | No.45 Staal |
| Garantie | 12 maand |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |
| Materiaal | PPGI-GI |
|---|---|
| Capaciteit | 810m/min |
| Machinegewicht | 3.1t |
| Rollen | 45# staal |
| Type | rolvormen machine |
| Type | Nokafdekplaat Roll vormmachine |
|---|---|
| Dikte | 0.30.6mm |
| Garantie | 1 jaar |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |
| Levertijd | 30 dagen |
| Rollen | 22 stations |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Spanning | 220V 60HZ 3Fase (kan aangepast worden) |
| Machinabasis | H-balk |
| Kracht | 5.5+5.5KW |
| Broodje die Snelheid vormen | 15-20m/min |
|---|---|
| Productsoort | broodje die machine vormen |
| Operatiemodus | Buttons + Touch Screen |
| Hs-code | 8462219000 |
| Diameter hoofdas | 70 mm |
| Stroomvoorziening | 380V 50HZ 3-fase |
|---|---|
| haven van laadplaats | haven van Tianjin |
| Broodje die Snelheid vormen | 15-20m/min |
| Productsoort | broodje die machine vormen |
| Hydraulische postmacht | 4 kW |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| besturingssysteem | PLC's |
| Snelheid van vorming | 15-20m/min |
| Naam | golfbroodje die machine vormen |
| Materiaal van de rol | 45# staal |