| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |
|---|---|
| Levertijd | 30 dagen |
| Betalingscondities | 30% storting door T/T vooraf en 70% saldo na inspectiebevestiging vóór verzending |
| Levering vermogen | 20 sets / Maand |
| Plaats van herkomst | Botou Hebei China |
| Materiaal | PPGI-GI |
|---|---|
| Gebruik | dak en muur |
| Capaciteit | 10m/min |
| Gewicht | 6t |
| Lengte | 8m |
| Materiaal | DX51 |
|---|---|
| Breedte | 333 |
| Dikte | 0,5 mm |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |
| Levertijd | 30 dagen |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |
|---|---|
| Levertijd | 30 dagen |
| Betalingscondities | 30% storting door T/T vooraf en 70% saldo na inspectiebevestiging vóór verzending |
| Levering vermogen | 20 sets / Maand |
| Plaats van herkomst | Botou Hebei China |
| Kleur | Blauw |
|---|---|
| Type | Automatisch |
| Controlesysteem | PLC controle |
| Scherpe methode | Hydraulische besnoeiing |
| Het werk snelheid | 8-10m/min |
| Kleur | Blauw |
|---|---|
| Type | Verglaasd Broodje dat Materiaal vormt |
| Controlesysteem | PLC controle |
| het maken meriod | 45days |
| Scherpe Methode | hydraulisch snijden |
| Materiaaldikte | 1.53mm |
|---|---|
| Kracht | 11+7.5kw |
| Spanning | 380V/50Hz/3fase |
| Rollers | 18-20 posten |
| snijlengte | Kan worden ingesteld in het Contorl paneel |
| Materiaaltype | PPGI/GI |
|---|---|
| Materiaaldikte | 0.81.2mm |
| Materiaalbreedte | 840mm |
| Rollerstations | 28Stations |
| Materiaal van de rol en de as | 45# Verdoofing en plating van staal |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |
|---|---|
| Levertijd | 30 dagen |
| Betalingscondities | 30% storting door T/T vooraf en 70% saldo na inspectiebevestiging vóór verzending |
| Levering vermogen | 20 sets / Maand |
| Plaats van herkomst | Botou Hebei China |
| Material Type | PPGI/GI/Aluminum |
|---|---|
| MaterialThickness | 1.5-2mm |
| Rollerstation | 18 stations |
| Roller & Shaft Material | 45# Steel Quenching and Plating |
| Cutter Material | CR12 |