| Gebruik | Dak en muur |
|---|---|
| Materiaal | PPGI, GI |
| Verrichting | Behoefte 1 persoon |
| Capaciteit | 2-10m/min |
| Gewicht | 6t |
| Materiële breedte | Aanpasbaar op basis van behoefte |
|---|---|
| Materiaaltype | Gelast staal |
| Spanning | 380V/50Hz/3fase |
| Kracht | 11+7.5kw |
| Materiaaldikte | 1.53mm |
| Materiaal | PPIG IG Aluminium |
|---|---|
| Dikte | 0.81.2mm |
| Versnelling | 15m/min |
| Kleur | Blauw |
| Breedte | 1005mm |
| Rollen | 14Stations |
|---|---|
| Kracht | 4 kW |
| Structuur | Tribunetype |
| Snelheid van vorming | 12m/min |
| Schacht | 45# staal |
| Materiaal | PPIG IG Aluminium |
|---|---|
| Dikte | 0.81.2mm |
| Versnelling | 15m/min |
| Kleur | Blauw |
| Breedte | 1005mm |
| Materiaal | PPIG IG Aluminium |
|---|---|
| Dikte | 0.30.6mm |
| Versnelling | 15m/min |
| Kleur | Blauw |
| Breedte | 500 mm |
| Rollers | 15 stations |
|---|---|
| Materiaal van de rol en de as | 45# Verdoofing en plating van staal |
| Diameter van schacht | Φ70mm |
| Spanning | 380V 50Hz 3fasen,380V/3fasen/50hz of volgens uw land |
| type aandrijving | Keten aandrijving |
| Type | Het automatische Verglaasde Broodje die van het het Dakblad van het Tegelstaal Machine met PLC Contr |
|---|---|
| Rollen | 17 |
| Rolmateriaal | No.45 staal |
| Garantie | 12 maand |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |
|---|---|
| Levertijd | 30 dagen |
| Betalingscondities | 30% storting door T/T vooraf en 70% saldo na inspectiebevestiging vóór verzending |
| Levering vermogen | 20 sets / Maand |
| Plaats van herkomst | Botou Hebei China |
| Materiaaltype | PPGI/GI |
|---|---|
| Materiaaldikte | 0.3-0.6 mm |
| Materiaalbreedte | 590mm |
| Rollerstations | 12 stations |
| Materiaal van de rol en de as | 45# Verdoofing en plating van staal |