| Gebruik | Wandpaneel |
|---|---|
| Functie | pre-cutting |
| Snelheid | 20m/min |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |
| Levertijd | 30 dagen |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |
|---|---|
| Levertijd | 30 dagen |
| Betalingscondities | 30% storting door T/T vooraf en 70% saldo na inspectiebevestiging vóór verzending |
| Levering vermogen | 20 sets / Maand |
| Plaats van herkomst | Botou Hebei China |
| Gebruik | muur panle |
|---|---|
| Type | Wals zich het Vormen koud |
| Materiaal | PPGI-GI |
| Dikte | 0.30.6mm |
| Certificaat | CE ISO |
| Materiaal | GI |
|---|---|
| dikte | 4mm |
| Snelheid | 10m/min |
| Rol | Dragend Staal |
| Garantie | 18 maand |
| kleur | blauwe |
|---|---|
| Type | Automatische |
| Control System | PLC controle |
| Scherpe Methode | het hydraulische cuting |
| Per maand | 30 reeksen |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |
|---|---|
| Levertijd | 30 dagen |
| Betalingscondities | 30% storting door T/T vooraf en 70% saldo na inspectiebevestiging vóór verzending |
| Levering vermogen | 20 sets / Maand |
| Plaats van herkomst | Botou Hebei China |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, de computer bedieningsdoos is verpakt door kartonnen doos. |
|---|---|
| Levertijd | 30 dagen |
| Betalingscondities | L/C, T/T |
| Levering vermogen | 20 sets / Maand |
| Plaats van herkomst | Botou Hebei China |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |
|---|---|
| Levertijd | 30 dagen |
| Betalingscondities | 30% storting door T/T vooraf en 70% saldo na inspectiebevestiging vóór verzending |
| Levering vermogen | 20 sets / Maand |
| Plaats van herkomst | Botou Hebei China |
| Materiaal | PPGI-GI |
|---|---|
| Capaciteit | 15 m/min |
| Machinegewicht | 3.1T |
| Rollers | 45# staal |
| Type | Rollenvormende machine |
| Macht (W) | 4+5.5kw |
|---|---|
| Garantie | 18 maand |
| Control System | PLC controle |
| Scherpe Methode | Hydraulische Cut |
| Het werk snelheid | 210m/min |