| Type | De elektrische Machine van het het Metaaldak van de Controle Bevindende Naad |
|---|---|
| Rollen | 19 |
| Rolmateriaal | No.45 staal |
| Garantie | 12 maand |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |
|---|---|
| Levertijd | 30 dagen |
| Betalingscondities | 30% storting door T/T vooraf en 70% saldo na inspectiebevestiging vóór verzending |
| Levering vermogen | 20 sets / Maand |
| Plaats van herkomst | Botou Hebei China |
| Materiaal | PPGI-GI |
|---|---|
| Capaciteit | 20m/min |
| Machinegewicht | 4.5T |
| Rollen | 45# staal |
| Type | Dakdekzeil rolvormen machine |
| Type | Omega het Metaalbroodje die van Vormpurlin Machine vormen |
|---|---|
| Snelheid | 0-45m/min |
| Garantie | 1 jaar |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, de computerbesturingsdoos is verpakt in een kartonnen doos |
| Levertijd | 30days |
| Type | L het Broodje die van Vormpurlin Machine voor Ondernemingen Burgerlijke Bouw vormen |
|---|---|
| Rollen | 14 |
| Rolmateriaal | No.45 Staal |
| Garantie | 12 maand |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |
| Type | PLC het Broodje die van U Purlin van het Controlesysteem Machine voor Oude Architectuur vormen |
|---|---|
| Rollen | 14 |
| Rolmateriaal | No.45 Staal |
| Garantie | 12 maand |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |
| Scherpe tolerantie | ±1mm |
|---|---|
| codeur | Omron |
| besturingssysteem | PLC's |
| Snijtype | Hydraulisch snijden |
| Materiaal van de rol | 45# staal |
| besturingssysteem | PLC's |
|---|---|
| Naam | golfbroodje die machine vormen |
| Rollen | 12 stations |
| Snelheid van vorming | 15-20m/min |
| Transmissie | Ketting |
| Certificaat | ISO9001: 2000; Ce |
|---|---|
| Type | het verglaasde blad van het tegeldak |
| Controlesysteem | PLC controle |
| Grondstoffendikte | 0.30.6mm |
| Garantie | 1 jaar |
| Type | Het automatische Verglaasde Broodje die van het het Dakblad van het Tegelstaal Machine met PLC Contr |
|---|---|
| Rollen | 17 |
| Rolmateriaal | No.45 staal |
| Garantie | 12 maand |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |