| rolsations | op 12 en beneden 17 |
|---|---|
| Type | Automatisch |
| Transmissie | Kettingsoverdracht |
| Scherpe methode | PLC hydraulische besnoeiing |
| Macht | 4+4 kW |
| Kleur | Blauw |
|---|---|
| Type | Automatisch |
| Controlesysteem | PLC controle |
| Scherpe methode | Hydraulische besnoeiing |
| Het werk snelheid | 8-10m/min |
| kleur | blauwe |
|---|---|
| Type | Automatische |
| Control System | PLC controle |
| Scherpe Methode | Hydraulische Cut |
| Het werk snelheid | 810m/min |
| kleur | blauwe |
|---|---|
| Type | Automatische |
| Control System | PLC controle |
| Scherpe Methode | Hydraulisch knipsel |
| Per maand | 30SETS |
| rolsations | op 12 en beneden 17 |
|---|---|
| Type | Automatisch |
| Transmissie | Kettingsoverdracht |
| Scherpe methode | PLC hydraulische besnoeiing |
| Macht | 4+4 kW |
| kleur | blauwe |
|---|---|
| Type | Automatische |
| Control System | PLC controle |
| Scherpe Methode | Hydraulische Cut |
| Het werk snelheid | 810m/min |
| Garantie | 12 maand |
|---|---|
| Snijmethode | Hydraulisch Scherp Systeem |
| Rollerstations | 10+12 stations |
| Controlekabinet | kantilever bedieningskast |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos. |
| Geschikt Materiaal | PPGI, GI, Aluminium |
|---|---|
| dikte | 0.30.8mm |
| Breedte | Cutomized |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Type | Tegel die Machine vormen |
| Geschikt materiaal | PPGI, GI, Aluminium |
|---|---|
| Dikte | 0.30.8mm |
| Breedte | Cutomized |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Type | daktegel die machine vormen |
| kleur | blauwe |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Control System | PLC controle |
| Scherpe Methode | Hydraulische Cut |
| Het werk snelheid | 810m/min |