| Snelheid van vorming | 15-20m/min |
|---|---|
| besturingssysteem | PLC's |
| Type | broodje die machine vormen |
| Snijtype | Hydraulisch snijden |
| Scherpe tolerantie | ±1mm |
| rolsations | op 12 en beneden 17 |
|---|---|
| Type | Automatisch |
| Transmissie | Kettingsoverdracht |
| Scherpe methode | PLC hydraulische besnoeiing |
| Macht | 4+4 kW |
| besturingssysteem | PLC's |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Kracht | 5.5+5.5KW |
| Rollen | 12 posten |
| codeur | Omron |
| Materiaal van de rol | 45# staal |
|---|---|
| codeur | Omron |
| Naam | golfbroodje die machine vormen |
| Snelheid van vorming | 15m/min |
| vermogen | 5.5+5.5KW |
| Materiaal van de rol | 45# staal |
|---|---|
| Snijtype | Hydraulisch snijden |
| Snelheid van vorming | 15-20m/min |
| Machinabasis | H-balk |
| Naam | golfbroodje die machine vormen |
| Scherpe tolerantie | ±1mm |
|---|---|
| codeur | Omron |
| besturingssysteem | PLC's |
| Snijtype | Hydraulisch snijden |
| Materiaal van de rol | 45# staal |
| Materiaaltype | PPGI/GI |
|---|---|
| Materiaal dikte | 0,3-0,6 mm |
| Materiaal breedte | 1250 mm |
| Rolstations | Bovenste: 12 stations; Omlaag: 15 stations |
| Rol- en asmateriaal | 45 # staal blussen en plateren |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, de computer bedieningsdoos is verpakt door kartonnen doos. |
|---|---|
| Levertijd | 30 dagen |
| Betalingscondities | L/C,T/T |
| Levering vermogen | 20 sets / Maand |
| Plaats van herkomst | Botou Hebei China |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |
|---|---|
| Levertijd | 30 dagen |
| Betalingscondities | 30% storting door T/T vooraf en 70% saldo na inspectiebevestiging vóór verzending |
| Levering vermogen | 20 sets / Maand |
| Plaats van herkomst | Botou Hebei China |
| Gebruik | Dak en muur |
|---|---|
| Materiaal | PPGI, GI |
| Verrichting | Behoefte 1 persoon |
| Capaciteit | 2-10m/min |
| Gewicht | 6t |