| Macht (W) | 5.5Kw |
|---|---|
| Garantie | 18 maand |
| Scherpe Methode | Hydraulische Cut |
| Per maand | 30 reeksen |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |
| Operatiemodus | Buttons + Touch Screen |
|---|---|
| Materiaaldikte | 0.30.6mm |
| Productsoort | broodje die machine vormen |
| Hoofdmotorvermogen | 5.5 kW |
| Hs-code | 8462219000 |
| scherpe lengtetolerantie | ± 1mm |
|---|---|
| Effectieve breedte | 1220/1225/1250 mm |
| Frame | Gelast met 400 mm H-balkstaal |
| Motor | 11+11+5,5 kW |
| Type | Het Broodje die van het vloerdek Machine vormen |
| Type | Het automatische Broodje die van C Purlin Machine vormen |
|---|---|
| Dikte | 23MM |
| Garantie | 1 jaar |
| De dienst | Het gehele leven |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |
| Type | Regenwaterstaal Down Pipe Roll -vormmachine |
|---|---|
| Materiaal | DX52/DX53 |
| Breedte | 333mm |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos. |
| Levertijd | 30 dagen |
| Type | Sluiterklep Roll vormmachine |
|---|---|
| Dikte | 0.30.6mm |
| Garantie | 18 maand |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |
| Levertijd | 30 dagen |
| kleur | blauwe |
|---|---|
| Type | Automatische |
| Control System | PLC controle |
| Scherpe Methode | Hydraulisch knipsel |
| Per maand | 30SETS |
| Geschikt materiaal | PPGI, GI, Aluminium |
|---|---|
| Dikte | 0.30.8mm |
| Breedte | Cutomized |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Type | daktegel die machine vormen |
| Gebruik | dak |
|---|---|
| productiecapaciteit | 4m/min |
| dekking | 1050mm |
| Machinegewicht | 4.5T |
| overbrenging | 40GP |
| Type | Broodje die van de staal het Dak Verglaasde Tegel Machine vormen |
|---|---|
| dikte | 0.30.6mm |
| breedte | 1250mm |
| garantie | 1 jaar |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |