| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |
|---|---|
| Levertijd | 30 dagen |
| Betalingscondities | 30% storting door T/T vooraf en 70% saldo na inspectiebevestiging vóór verzending |
| Levering vermogen | 20 sets / Maand |
| Plaats van herkomst | Botou Hebei China |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |
|---|---|
| Levertijd | 30 dagen |
| Betalingscondities | 30% storting door T/T vooraf en 70% saldo na inspectiebevestiging vóór verzending |
| Levering vermogen | 20 sets / Maand |
| Plaats van herkomst | Botou Hebei China |
| Snelheid van vorming | 15m/min |
|---|---|
| Type | broodje die machine vormen |
| Rollen | 20 |
| Snijtype | Hydraulisch snijden |
| Transmissie | Ketting |
| Materiaal van de rol | 45# staal |
|---|---|
| Snijtype | Hydraulisch snijden |
| Snelheid van vorming | 15-20m/min |
| Machinabasis | H-balk |
| Naam | golfbroodje die machine vormen |
| Snelheid van vorming | 15-20m/min |
|---|---|
| besturingssysteem | PLC's |
| Type | broodje die machine vormen |
| Snijtype | Hydraulisch snijden |
| Scherpe tolerantie | ±1mm |
| kleur | aangezien uw vereis |
|---|---|
| Type | het broodje die van het dakwerkblad machine vormen |
| Control System | PLC controle |
| Scherpe Methode | het hydraulische cuting |
| vestig jaar | since1996 |
| Rollen | 22 stations |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Spanning | 220V 60HZ 3Fase (kan aangepast worden) |
| Machinabasis | H-balk |
| Kracht | 5.5+5.5KW |
| Materiaaltype | PPGI/GI |
|---|---|
| Materiaal dikte | 0,3-0,6 mm |
| Materiaal breedte | 1200 mm |
| Rolstations | 12Stations |
| Rol- en asmateriaal | 45 # staal blussen en plateren |
| Type | het broodje die van het dakwerkblad machine vormen |
|---|---|
| Rollen | 24 |
| Rolmateriaal | No.45 staal |
| Garantie | 12 maand |
| Oprationarbeider | 1 |
| Materiaal | PPGI-GI |
|---|---|
| Capaciteit | 810m/min |
| Machinegewicht | 22T |
| Rollen | 45# staal |
| Type | rolvormen machine |